Yhteystiedot

Hallituksen yhteystiedot vuonna 2017

Heini Toikkanen, puheenjohtaja
heini.toikkanen@jau.fi

Riikka Karinen, varapuheenjohtaja
riikka.karinen@jau.fi

Tanja Manninen, sihteeri
tanja.manninen@jau.fi

Veera Welin, varsinainen jäsen
veera.welin@jau.fi

Mikko Harjola, varsinainen jäsen
mikko.harjola@jau.fi

Rauni Hägglund, varsinainen jäsen
rauni.hagglund@jau.fi

Markku Kaukinen, varsinainen jäsen
markku.kaukinen@jau.fi

Tiina Sköönilä, varajäsen
tiina.skoonila@jau.fi

Heidi Mustonen, varajäsen
heidi.mustonen@jau.fi

Taloudenhoitaja
taloudenhoitaja@jau.fi

 

Postiosoite:

Urjalankuja 13 F
04430 Järvenpää