Luokanvaihdot

Seuraavassa on lueteltu kaikki JAU:n koirakoiden saavuttamat luokanvaihtoon oikeuttavat tulokset vuoden 2010 alusta lähtien. Koirat on lueteltu kutsumanimen mukaisessa järjestyksessä.


valpai Aatu & Jenni Rumbin
24.05.2014 Tuusula (maxi 1 hyppy) LUVA
24.05.2014 Tuusula (maxi 1 agility) LUVA
07.06.2014 Järvenpää (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
03.08.2014 Tuusula (maxi 2 agility) LUVA
23.08.2014 Tuusula (maxi 2 agility) LUVA
14.09.2014 Porvoo (maxi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


valpai Ada & Tuija Niskanen
09.02.2013 Vantaa (maxi 1 agility) LUVA


popopk Alsu & Tanja Manninen
20.09.2015 Järvenpää (mini 1 hyppy) LUVA
17.10.2015 Vantaa (mini 1 agility) LUVA
24.07.2016 Mikkeli (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
06.08.2016 Sipoo (mini 2 agility) LUVA


x-rotu Awa & Susanna Huhta
30.03.2013 Pello (medi 1 hyppy) LUVA


borcol Bess & Raisa Vähätalo
08.11.2014 Vantaa (maxi 1 hyppy) LUVA
10.01.2015 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
25.01.2015 Kirkkonummi (maxi 2 agility) LUVA
15.02.2015 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA
08.03.2015 Vantaa (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


belpag Bianca & Tarja Leppälä
05.10.2014 Janakkala (maxi 1 agility) LUVA


jackru Bugsy & Katariina Eskelinen
10.09.2011 Hämeenlinna (mini 2 agility) LUVA
02.10.2011 Janakkala (mini 2 hyppy) LUVA
06.11.2011 Hyvinkää (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


parson Cara & Sanna Rannikko
17.03.2013 Kirkkonummi (mini 2 agility) LUVA
17.03.2013 Kirkkonummi (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


shelam Cessa & Laura Palviainen
07.03.2010 Hyvinkää (mini 2 hyppy) LUVA
07.11.2010 Helsinki (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


borcol Chess & Sanna Rannikko
01.10.2016 Kirkkonummi (maxi 1 agility) LUVA
04.11.2016 Tampere (maxi 1 agility) LUVA
12.11.2016 Lahti (maxi 1 agility) LUVA
06.12.2016 Vantaa (maxi 2 hyppy) LUVA
06.12.2016 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA


shelam Chili & Sari Mäkelä
08.11.2014 Vantaa (medi 1 hyppy) LUVA
08.11.2014 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
14.12.2014 Janakkala (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
28.02.2015 Vantaa (medi 2 agility) LUVA
07.03.2015 Lohja (medi 2 agility) LUVA
15.03.2015 Vantaa (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


belpag Cilla & Tarja Leppälä
02.09.2012 Hattula (maxi 1 agility) LUVA
15.03.2014 Kotka (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
06.09.2014 Tuusula (maxi 2 agility) LUVA
26.07.2015 Janakkala (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


shelam Cooper & Kai Suomalainen
25.10.2015 Lempäälä (mini 1 agility) LUVA
07.02.2016 Sipoo (mini 1 hyppy) LUVA
28.02.2016 Sipoo (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
27.03.2016 Sipoo (mini 2 agility) LUVA
03.04.2016 Sipoo (mini 2 hyppy) LUVA
12.06.2016 Sipoo (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


kleins Devi & Hanna Downton
24.03.2013 Vantaa (mini 1 agility) LUVA
27.10.2013 Vantaa (mini 1 agility) LUVA
07.12.2013 Vantaa (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
28.12.2013 Lahti (mini 2 agility) LUVA
06.06.2015 Tuusula (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


shelam Devil & Annariina Nikku
15.11.2015 Vantaa (medi 1 hyppy) LUVA
15.11.2015 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
31.01.2016 Sipoo (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
14.02.2016 Kirkkonummi (medi 2 agility) LUVA
16.10.2016 Lahti (medi 2 agility) LUVA
12.11.2016 Lahti (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


holpal Dina & Johanna Koskela
21.02.2010 Kirkkonummi (maxi 1 agility) LUVA
13.05.2010 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
24.07.2010 Mikkeli (maxi 2 hyppy) LUVA
25.07.2010 Mikkeli (maxi 2 agility) LUVA
14.08.2010 Nastola (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


shelam Dippi & Suvi Ravi
28.02.2015 Vantaa (medi 1 hyppy) LUVA
16.08.2015 Tuusula (medi 1 agility) LUVA
12.09.2015 Vantaa (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
17.10.2015 Vantaa (medi 2 agility) LUVA
10.01.2016 Vantaa (medi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


espves Dori & Sanna Kobylin
10.01.2016 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
24.01.2016 Vantaa (medi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
13.02.2016 Lieto (medi 2 agility) LUVA
05.03.2016 Sipoo (medi 2 hyppy) LUVA
06.08.2016 Sipoo (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


lanhee Eddie & Tiina Hietamies
07.05.2016 Sipoo (mini 1 hyppy) LUVA


kromfo Ella & Maarianna Takapuro
04.11.2012 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
23.03.2013 Janakkala (medi 1 agility) LUVA
01.04.2013 Helsinki (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
05.07.2013 Ylöjärvi (medi 2 agility) LUVA
08.12.2013 Lempäälä (medi 2 hyppy) LUVA
20.04.2014 Helsinki (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


parcol Ella & Aija Pelkonen
22.05.2010 Kotka -Santalahti (maxi 1 agility) LUVA
25.06.2010 Hailuoto (maxi 1 agility) LUVA
26.06.2010 Hailuoto (maxi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
14.08.2010 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA
29.08.2010 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA
02.06.2011 Vantaa (maxi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


shelam Elmo & Katja Kumpulainen
20.04.2014 Helsinki (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
17.05.2014 Lieto (medi 2 agility) LUVA
07.06.2014 Järvenpää (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


parson Elmo & Annina Myllyaho
05.05.2012 Vihti (mini 1 agility) LUVA
17.05.2012 Vantaa (mini 1 hyppy) LUVA
17.05.2012 Vantaa (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
22.06.2012 Piikkiö/Kaarina (mini 2 hyppy) LUVA
22.06.2012 Piikkiö/Kaarina (mini 2 agility) LUVA
05.08.2012 Kirkkonummi (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


tarupi Eppu & Susanna Kaukinen
23.07.2010 Tromssa, Norja (medi 2 hyppy) LUVA
02.06.2011 Janakkala (medi 2 agility) LUVA


auspai Esko & Laura Merkkiniemi
24.09.2011 Helsinki (maxi 1 agility) LUVA
23.10.2011 Hyvinkää (maxi 1 hyppy) LUVA
19.02.2012 Kirkkonummi (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
30.06.2013 Tuusula (maxi 2 hyppy) LUVA
30.06.2013 Tuusula (maxi 2 agility) LUVA
28.09.2013 Vantaa (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


borcol Eve & Tiina Hasu
19.09.2015 Seinäjoki (maxi 1 hyppy) LUVA
08.11.2015 Vantaa (maxi 1 agility) LUVA
15.11.2015 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
05.03.2016 Sipoo (maxi 2 hyppy) LUVA
05.03.2016 Sipoo (maxi 2 agility) LUVA
03.04.2016 Sipoo (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


espves Fami & Sanna Kobylin
06.08.2011 Järvenpää (medi 1 hyppy) LUVA
12.08.2011 Lieto (medi 1 agility) LUVA
14.08.2011 Lieto (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
27.08.2011 Lohja (medi 2 agility) LUVA
27.08.2011 Lohja (medi 2 agility) LUVA
17.09.2011 Tampere (medi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


jackru Ferro & Katariina Eskelinen
05.01.2013 Vantaa (mini 1 hyppy) LUVA


auspai Frodo & Rosa Repo
10.03.2013 Hyvinkää (maxi 1 hyppy) LUVA


espves Funny & Kirsi Hiltunen
16.09.2012 Janakkala (medi 1 hyppy) LUVA
16.09.2012 Janakkala (medi 1 agility) LUVA
06.12.2012 Vantaa (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
30.06.2013 Tuusula (medi 2 hyppy) LUVA
03.08.2014 Tuusula (medi 2 agility) LUVA
06.09.2014 Tuusula (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


belpam Gita & Heini Kämäräinen
15.09.2012 Vantaa (maxi 1 hyppy) LUVA
13.10.2012 Kirkkonummi (maxi 1 agility) LUVA
21.10.2012 Hyvinkää (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
09.02.2013 Vantaa (maxi 2 hyppy) LUVA
14.04.2013 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA
28.04.2013 Helsinki (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


shelam Gritt & Laura Palviainen
02.06.2011 Vantaa (mini 1 hyppy) LUVA
11.06.2011 Riihimäki (mini 1 agility) LUVA
15.07.2012 Mikkeli (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
23.03.2013 Janakkala (mini 2 agility) LUVA
16.04.2013 Kotka (mini 2 hyppy) LUVA
05.05.2013 Helsinki (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


auskel Hali & Maija Savolainen
06.10.2012 Vantaa (maxi 1 agility) LUVA
23.11.2013 Riihimäki (maxi 1 hyppy) LUVA
09.06.2015 Helsinki (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2


perunk Haltia & Maija Heimonen
07.11.2010 Lieto (maxi 1 agility) LUVA
20.11.2010 Lohja (maxi 1 agility) LUVA
02.06.2011 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
11.09.2011 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA
11.09.2011 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA
02.10.2011 Janakkala (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


wecoca Helmi & Heidi Kivistö
12.09.2010 Orimattila (mini 1 agility) LUVA
27.11.2011 Hyvinkää (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2


x-rotu Hertta & Veera Welin
31.07.2016 Helsinki (mini 1 agility) LUVA


x-rotu Hulda & Vilma Flink
26.08.2012 Järvenpää (mini 1 agility) LUVA
26.08.2012 Järvenpää (mini 1 agility) LUVA
01.09.2012 Helsinki (mini 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
21.10.2012 Hyvinkää (mini 2 hyppy) LUVA
11.11.2012 Hyvinkää (mini 2 agility) LUVA
06.12.2012 Vantaa (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


mittel Huli & Pirita Kurri
31.08.2013 Helsinki (mini 1 agility) LUVA
01.09.2013 Helsinki (mini 1 hyppy) LUVA
28.09.2013 Vantaa (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
29.09.2013 Helsinki (mini 2 agility) LUVA
10.11.2013 Hyvinkää (mini 2 hyppy) LUVA
17.11.2013 Vantaa (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


borcol Iines & Mirja Leinikka
08.05.2016 Kirkkonummi (maxi 2 agility) LUVA
29.05.2016 Porvoo (maxi 2 agility) LUVA
06.06.2016 Helsinki (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


isllam Inga & Paula Ruotsalainen
16.11.2014 Vantaa (medi 1 hyppy) LUVA
22.11.2014 Lieto (medi 1 agility) LUVA
22.02.2015 Kirkkonummi (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
07.03.2015 Lieto (medi 2 hyppy) LUVA
15.09.2015 Tampere (medi 2 agility) LUVA
26.09.2015 Kirkkonummi (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


borcol Ink & Heidi Mustonen
02.07.2012 Helsinki (maxi 1 agility) LUVA
19.06.2013 Mikkeli (maxi 1 agility) LUVA
24.06.2013 Helsinki (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
30.06.2013 Tuusula (maxi 2 agility) LUVA


novnou Jade & Satu Kuusiola
23.10.2010 Hyvinkää (maxi 1 hyppy) LUVA
10.04.2011 Riihimäki (maxi 1 agility) LUVA
10.04.2011 Riihimäki (maxi 1 hyppy) LUVA
23.04.2011 Hyvinkää (ATD) (maxi 1 hyppy) LUVA
23.04.2011 Hyvinkää (ATD) (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
29.06.2011 Helsinki (maxi 2 agility) LUVA
20.08.2011 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA
20.08.2011 Hyvinkää (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


valpai Joke & Anita Hautamäki
10.05.2010 Orimattila (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
29.08.2010 Janakkala (maxi 2 hyppy) LUVA
23.10.2010 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA
31.07.2011 Janakkala (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


tarupi Jussi & Markku Kaukinen
09.05.2010 Järvenpää (mini 1 agility) LUVA
23.05.2010 Kotka-Santalahti (mini 1 hyppy) LUVA
13.06.2010 Heinola (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
19.12.2010 Hyvinkää (mini 2 agility) LUVA
11.06.2011 Riihimäki (mini 2 hyppy) LUVA
24.07.2011 Tromssa, Norja (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


parson Justus & Eveliina Sipilä
03.11.2012 Riihimäki (mini 1 hyppy) LUVA
03.02.2013 Vantaa (mini 1 agility) LUVA
23.02.2013 Hyvinkää (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
21.09.2013 Lohja (mini 2 hyppy) LUVA
28.09.2013 Vantaa (mini 2 agility) LUVA
01.12.2013 Vantaa (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


kromfo Jyrä & Teemu Kollanen
01.05.2016 Hyvinkää (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
09.07.2016 Ylöjärvi (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


auspai Kaija & Vilma Flink
12.05.2014 Orimattila (maxi 1 agility) LUVA
18.05.2014 Lohja (maxi 1 agility) LUVA
07.06.2014 Järvenpää (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
05.07.2014 Janakkala (maxi 2 agility) LUVA
03.08.2014 Tuusula (maxi 2 hyppy) LUVA
03.08.2014 Tuusula (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


shelam Kharma & Kiti Palviainen
09.03.2014 Vantaa (mini 1 agility) LUVA
03.05.2014 Helsinki (mini 1 agility) LUVA
07.06.2014 Järvenpää (mini 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2


borcol Khii & Kati Mäntyniemi
02.06.2011 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2


auspai Kida & Maija Piippo
28.09.2013 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA
29.05.2014 Vantaa (maxi 2 hyppy) LUVA
03.08.2014 Tuusula (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


espves Kikka & Hanna Haataja
21.08.2011 Järvenpää (medi 1 agility) LUVA
03.09.2011 Janakkala (medi 1 agility) LUVA
11.09.2011 Hyvinkää (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
02.10.2011 Janakkala (medi 2 hyppy) LUVA
06.11.2011 Hyvinkää (medi 2 agility) LUVA
06.11.2011 Hyvinkää (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


kleins Kir & Mari Saukko
05.05.2016 Vantaa (mini 1 agility) LUVA
12.06.2016 Sipoo (mini 1 hyppy) LUVA
06.08.2016 Sipoo (mini 2 agility) LUVA


pumi Kiri & Riitta Larnimaa
06.06.2010 Helsinki SG (maxi 2 agility) LUVA
03.07.2010 Ylöjärvi (maxi 2 agility) LUVA
23.10.2010 Hyvinkää (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


mittel Kirppu & Sirpa Hänninen
25.08.2013 Vantaa (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
23.11.2013 Riihimäki (mini 2 agility) LUVA
07.12.2013 Vantaa (mini 2 agility) LUVA
28.12.2013 Lahti (mini 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


mittel Konsta & Laura Kauppinen
13.12.2015 Vantaa (mini 1 agility) LUVA
13.03.2016 Vantaa (mini 1 hyppy) LUVA
17.04.2016 Sipoo (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
21.08.2016 Porvoo (mini 2 hyppy) LUVA


kääsna Kyllikki & Leena Inkilä / Riikka Karinen
01.09.2013 Helsinki (mini 1 hyppy) LUVA
16.08.2015 Tuusula (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2


cottul Kyösti & Tuija Niskanen
29.07.2012 Janakkala (mini 1 agility) LUVA
02.09.2012 Helsinki (mini 1 hyppy) LUVA
13.10.2012 Kotka (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
07.06.2014 Kouvola (mini 2 hyppy) LUVA


borcol L & Petri Hasu / Tiina Hasu
10.11.2013 Hyvinkää (maxi 1 agility) LUVA
23.11.2013 Riihimäki (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
26.01.2014 Porvoo (maxi 2 hyppy) LUVA
04.04.2015 Helsinki (maxi 2 agility) LUVA
04.04.2015 Helsinki (maxi 2 agility) LUVA


x-rotu Lara & Mikko Harjola
11.08.2012 Vihti (mini 1 hyppy) LUVA
21.10.2012 Hyvinkää (mini 1 agility) LUVA
11.11.2012 Hyvinkää (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
11.11.2012 Hyvinkää (mini 2 agility) LUVA
05.01.2013 Vantaa (mini 2 hyppy) LUVA
06.09.2014 Tuusula (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


briard Lasse & Tiina Sköönilä
16.05.2015 Tuusula (maxi 1 hyppy) LUVA
16.08.2015 Tuusula (maxi 1 agility) LUVA
27.09.2015 Helsinki (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
13.03.2016 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA


borcol Lento & Sanna Laaksonen
11.05.2013 Järvenpää (maxi 1 agility) LUVA
30.06.2013 Tuusula (maxi 1 hyppy) LUVA
27.07.2013 Järvenpää (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2


espves Lilo & Leena Jalonen
29.12.2012 Vantaa (medi 1 hyppy) LUVA
05.01.2013 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
05.01.2013 Vantaa (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
03.02.2013 Vantaa (medi 2 agility) LUVA
09.02.2013 Vantaa (medi 2 agility) LUVA
09.02.2013 Vantaa (medi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


auspai Loco & Tomi Sahramo
09.04.2012 Helsinki (maxi 1 hyppy) LUVA
13.05.2012 Hattula (maxi 1 agility) LUVA
20.05.2012 Järvenpää (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
06.06.2012 Kirkkonummi (maxi 2 agility) LUVA
05.08.2012 Kirkkonummi (maxi 2 agility) LUVA
11.08.2012 Vihti (maxi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


parson Lola & Rauni Hägglund
03.09.2011 Janakkala (mini 1 hyppy) LUVA
23.10.2011 Hyvinkää (mini 1 agility) LUVA
14.01.2012 Janakkala (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
22.01.2012 Hyvinkää (mini 2 agility) LUVA
25.03.2012 Hyvinkää (mini 2 agility) LUVA
19.01.2013 Janakkala (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


käävil Lucas & Maisa Kujanpää
16.05.2015 Tuusula (medi 1 agility) LUVA
06.06.2015 Tuusula (medi 1 agility) LUVA
04.07.2015 Vantaa (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
16.08.2015 Tuusula (medi 2 hyppy) LUVA
16.08.2015 Tuusula (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


walter Lulu & Riikka Korvenoja
21.03.2010 Kirkkonummi (mini 2 hyppy) LUVA
01.05.2010 Lieto (mini 2 agility) LUVA
01.05.2010 Lieto (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


auspai Luna & Jennica Eklund
16.10.2011 Jyväskylä (maxi 1 agility) LUVA
03.07.2013 Helsinki (maxi 1 agility) LUVA


silnou Maisa & Heidi Gräsbeck
01.05.2016 Hyvinkää (maxi 1 hyppy) LUVA
07.05.2016 Sipoo (maxi 1 agility) LUVA


novnou Malla & Tiina Huovinen
27.03.2016 Sipoo (medi 1 agility) LUVA


cavspa Mandi & Riitta Haaranen
29.07.2010 Tampere (mini 1 agility) LUVA
14.08.2010 Kuopio (mini 1 agility) LUVA
14.08.2010 Kuopio (mini 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
14.08.2010 Kuopio (mini 2 agility) LUVA
21.08.2010 Rovaniemi (mini 2 agility) LUVA
05.09.2010 Helsinki (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


shelam Mazy & Kajsa Lampén
13.12.2015 Vantaa (mini 1 hyppy) LUVA
17.04.2016 Kirkkonummi (mini 1 agility) LUVA


vlyter Metku & Sanna Lyytinen
22.05.2010 Hausjärvi (mini 1 hyppy) LUVA
04.02.2012 Vantaa (mini 1 agility) LUVA
22.04.2012 Janakkala (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2


pumi Mila & Anja Ahonen
20.08.2016 Kirkkonummi (medi 1 hyppy) LUVA
20.08.2016 Kirkkonummi (medi 1 agility) LUVA


parson Mila & Rauni Hägglund
07.02.2016 Sipoo (medi 1 hyppy) LUVA
13.03.2016 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
03.04.2016 Sipoo (medi 1 hyppy) LUVA
03.04.2016 Sipoo (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
09.07.2016 Ylöjärvi (medi 2 agility) LUVA


isllam Minttu & Paula Ruotsalainen
31.03.2012 Hyvinkää (medi 1 agility) LUVA
05.05.2012 Valkeakoski (medi 1 agility) LUVA
05.05.2012 Valkeakoski (medi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
02.09.2012 Hattula (medi 2 hyppy) LUVA
09.09.2012 Vääksy (medi 2 agility) LUVA
21.10.2012 Hyvinkää (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


borcol Molla & Tiina Hasu
23.07.2011 Maaninka (maxi 1 hyppy) LUVA
23.07.2011 Maaninka (maxi 1 agility) LUVA
24.07.2011 Mikkeli (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
03.08.2011 Kotka (maxi 2 hyppy) LUVA
06.08.2011 Järvenpää (maxi 2 agility) LUVA
27.08.2011 Lohja (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


espves Moona & Riitta Haaranen
08.06.2013 Saariselkä (medi 1 agility) LUVA
09.06.2013 Saariselkä (medi 1 hyppy) LUVA
03.07.2013 Helsinki (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
24.08.2013 Ylöjärvi (medi 2 hyppy) LUVA
13.10.2013 Lieto (medi 2 agility) LUVA
13.10.2013 Lieto (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


shelam Mortti & Maria Kivipelto
16.03.2014 Lempäälä (medi 1 hyppy) LUVA
21.03.2015 Kuopio (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
04.04.2015 Joensuu (medi 2 agility) LUVA
12.07.2015 Kokkola (medi 2 agility) LUVA
25.07.2015 Hausjärvi (medi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


parson Myyry & Eveliina Sipilä
16.09.2012 Janakkala (medi 1 agility) LUVA
04.11.2012 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
29.12.2012 Vantaa (medi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2


auspai Nauru & Maija Piippo
07.02.2015 Lahti (maxi 1 agility) LUVA
02.05.2015 Helsinki (maxi 1 agility) LUVA


novnou Nessi & Ville Manner
31.01.2010 Hyvinkää (maxi 1 agility) LUVA
21.02.2010 Kirkkonummi (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
09.05.2010 Järvenpää (maxi 2 agility) LUVA
22.08.2010 Hyvinkää (maxi 2 hyppy) LUVA
04.09.2010 Hattula (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


borcol Niitti & Heini Toikkanen
16.05.2015 Tuusula (maxi 1 agility) LUVA
06.06.2015 Tuusula (maxi 1 agility) LUVA
03.07.2015 Nastola (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
19.12.2015 Vantaa (maxi 2 hyppy) LUVA
19.12.2015 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA
28.02.2016 Sipoo (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


borcol Niki & Liisa Männistö
19.09.2015 Kirkkonummi (maxi 1 hyppy) LUVA
27.09.2015 Helsinki (maxi 1 agility) LUVA
28.02.2016 Sipoo (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
13.03.2016 Lappeenranta (maxi 2 agility) LUVA
26.03.2016 Helsinki (maxi 2 agility) LUVA


pumi Ninni & Anja Ahonen
30.08.2014 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
14.09.2014 Porvoo (medi 1 agility) LUVA
14.09.2014 Porvoo (medi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
29.03.2015 Vantaa (medi 2 agility) LUVA
16.05.2015 Tuusula (medi 2 hyppy) LUVA
06.06.2015 Tuusula (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


x-rotu Nipsu & Jennica Eklund
09.01.2011 Åland-Eckerö (mini 2 agility) LUVA


peruni Noita & Maija Heimonen
10.01.2015 Vantaa (maxi 1 hyppy) LUVA
09.06.2015 Helsinki (maxi 1 agility) LUVA
16.08.2015 Tuusula (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
13.12.2015 Vantaa (maxi 2 hyppy) LUVA
05.03.2016 Sipoo (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


vlyter Noppa & Sanna Lyytinen
06.08.2011 Järvenpää (mini 1 hyppy) LUVA
19.02.2012 Hyvinkää (mini 1 agility) LUVA
11.03.2012 Hyvinkää (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
03.02.2013 Vantaa (mini 2 agility) LUVA
04.01.2014 Vantaa (mini 2 agility) LUVA
06.04.2014 Riihimäki (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


tarupi Noppe & Jaana Juvonen
05.03.2016 Sipoo (mini 1 agility) LUVA


parson Onni & Annina Myllyaho
05.07.2010 Helsinki Hau-Open (mini 1 agility) LUVA
07.11.2010 Lieto (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
23.01.2011 Hyvinkää (mini 2 agility) LUVA
13.03.2011 Lieto (mini 2 agility) LUVA
10.04.2011 Riihimäki (mini 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


lyhcol Oona & Noora Roininen
15.04.2012 Riihimäki (maxi 1 agility) LUVA
21.04.2012 Vantaa (maxi 1 hyppy) LUVA
26.06.2012 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
13.10.2012 Kirkkonummi (maxi 2 agility) LUVA
20.10.2012 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA


mittel Pertti & Sirpa Hänninen
28.02.2016 Sipoo (mini 1 agility) LUVA


mudi Pieksu & Sari Strömberg
09.01.2010 Eckerö, Ahvenanmaa (maxi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


shelam Pihka & Sari Strömberg
03.11.2012 Riihimäki (medi 1 hyppy) LUVA
19.01.2013 Janakkala (medi 1 agility) LUVA
23.03.2013 Janakkala (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
13.04.2014 Lempäälä (medi 2 hyppy) LUVA
03.05.2014 Helsinki (medi 2 agility) LUVA
03.06.2014 Helsinki (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


borcol Pika & Sanna Paasivirta
18.10.2014 Hausjärvi (maxi 2 hyppy) LUVA
28.12.2014 Lahti (maxi 2 agility) LUVA
25.01.2015 Porvoo (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


pitcol Pilkku & Tiina Hasu
21.11.2010 Hyvinkää (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
27.08.2011 Lohja (maxi 2 agility) LUVA
27.08.2011 Lohja (maxi 2 agility) LUVA


cocspa Pimpula & Minna-Maria Mäkäräinen
07.03.2010 Hyvinkää (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
20.05.2012 Järvenpää (mini 2 hyppy) LUVA


lyhcol Pinja & Johanna Laurikkala
11.08.2012 Vihti (maxi 1 hyppy) LUVA
20.10.2012 Janakkala (maxi 1 agility) LUVA
04.11.2012 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
03.02.2013 Lempäälä (maxi 2 agility) LUVA
04.05.2013 Janakkala (maxi 2 agility) LUVA


belpag Pita & Maarianna Takapuro
17.04.2011 Kirkkonummi (maxi 1 agility) LUVA
15.05.2011 Kirkkonummi (maxi 1 agility) LUVA
29.05.2011 Helsinki (maxi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
29.05.2011 Helsinki (maxi 2 agility) LUVA
12.06.2011 Kouvola (maxi 2 agility) LUVA
09.07.2011 Lappeenranta (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


tarupi Pontus & Susanna Kaukinen
17.07.2016 Kokkola (mini 1 agility) LUVA


borcol Puh & Annika Tuikkanen
15.02.2014 Janakkala (maxi 2 agility) LUVA


lägpys Punpa & Maija Henttonen
06.09.2014 Tuusula (mini 1 agility) LUVA
13.09.2014 Forssa (mini 1 hyppy) LUVA
28.09.2014 Helsinki (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
29.11.2014 Lohja (mini 2 agility) LUVA
28.12.2014 Lahti (mini 2 agility) LUVA
28.02.2015 Vantaa (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


borcol Pätmän & Pasi Honkanen
03.04.2016 Sipoo (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


espves Rauha & Veera Flink
10.01.2015 Vantaa (medi 1 hyppy) LUVA
29.11.2015 Janakkala (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2


slapko Rene & Eija Seppälä
07.12.2014 Vantaa (maxi 1 hyppy) LUVA
07.12.2014 Vantaa (maxi 1 agility) LUVA
15.02.2015 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2


borcol Repo & Raisa Vähätalo
15.05.2011 Kirkkonummi (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
29.05.2011 Helsinki (maxi 2 hyppy) LUVA
02.06.2011 Janakkala (maxi 2 agility) LUVA
02.06.2011 Janakkala (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


walter Riia & Sari Mäkelä
11.07.2010 Kokkola (mini 1 agility) LUVA
25.07.2010 Mikkeli (mini 1 hyppy) LUVA
14.08.2010 Hyvinkää (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
26.09.2010 Lieto (mini 2 agility) LUVA
26.09.2010 Lieto (mini 2 hyppy) LUVA
09.10.2010 Riihimäki (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


borcol Ripa & Ilona Joensuu
09.08.2014 Joensuu (maxi 1 agility) LUVA
27.09.2015 Janakkala (maxi 1 agility) LUVA
27.09.2015 Janakkala (maxi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
10.10.2015 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA
17.10.2015 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA
16.04.2016 Janakkala (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


kromfo Risto & Maarianna Takapuro
09.05.2010 Järvenpää (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
05.06.2010 Helsinki SG (maxi 2 agility) LUVA
06.06.2010 Helsinki SG (maxi 2 hyppy) LUVA
06.06.2010 Helsinki SG (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


slapko Ritu & Susanna Kangasvuo
28.03.2015 Lempäälä (medi 1 agility) LUVA
16.05.2015 Tampere (medi 1 agility) LUVA
16.05.2015 Tampere (medi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
15.07.2015 Tampere (medi 2 hyppy) LUVA
15.07.2015 Tampere (medi 2 agility) LUVA
02.08.2015 Porvoo (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


parson Rocky & Sanna Rannikko
24.03.2013 Vantaa (medi 2 agility) LUVA
19.10.2013 Kirkkonummi (medi 2 agility) LUVA
17.11.2013 Vantaa (medi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


auskel Roima & Sanna Nummelin
09.12.2012 Lempäälä (maxi 1 hyppy) LUVA
09.12.2012 Lempäälä (maxi 1 agility) LUVA
07.04.2013 Janakkala (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
29.06.2013 Vantaa (maxi 2 hyppy) LUVA
10.08.2013 Lempäälä (maxi 2 agility) LUVA


shelam Roope & Päivi Järvinen
15.08.2015 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
03.04.2016 Sipoo (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2


shelam Roope & Pihla-Ottilia Wala
21.08.2010 Riihimäki (medi 1 agility) LUVA
27.11.2010 Porvoo (medi 1 hyppy) LUVA
23.04.2011 Hyvinkää (ATD) (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
08.05.2011 Järvenpää (medi 2 hyppy) LUVA
15.05.2011 Tampere (medi 2 agility) LUVA
26.08.2012 Järvenpää (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


novnou Rumba & Tarja Verkamo
16.05.2010 Kirkkonummi (maxi 1 agility) LUVA
25.06.2010 Piikkiö (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
21.11.2010 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA
01.01.2011 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA
08.01.2011 Hyvinkää (maxi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


borcol Ruu & Katariina Eskelinen
02.03.2014 Vantaa (maxi 1 agility) LUVA
02.03.2014 Vantaa (maxi 1 agility) LUVA
09.03.2014 Lempäälä (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
03.05.2014 Janakkala (maxi 2 hyppy) LUVA
24.05.2014 Tuusula (maxi 2 agility) LUVA
10.06.2014 Helsinki (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


kääpin Ruu & Minna Mäkinen
07.10.2012 Helsinki (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
18.11.2012 Janakkala (mini 2 agility) LUVA
06.12.2012 Janakkala (mini 2 hyppy) LUVA
06.12.2012 Janakkala (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


novnou Ruusa & Mervi Pekkanen
23.10.2010 Hyvinkää (medi 1 hyppy) LUVA
23.10.2010 Hyvinkää (medi 1 agility) LUVA
19.12.2010 Hyvinkää (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
16.01.2011 Hyvinkää (medi 2 agility) LUVA
16.04.2011 Lohja (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


borcol Ruut & Taina Määttänen
31.08.2013 Helsinki (maxi 1 agility) LUVA


parson Ruuti & Sanna Lyytinen
28.02.2016 Sipoo (mini 1 agility) LUVA
27.03.2016 Sipoo (mini 1 agility) LUVA
12.06.2016 Sipoo (mini 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2


espves Rysä & Emilia Rainetoja
16.08.2015 Tuusula (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
17.10.2015 Vantaa (maxi 2 hyppy) LUVA


borcol Räppi & Riikka Karinen
05.10.2014 Kirkkonummi (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
01.02.2015 Vantaa (maxi 2 hyppy) LUVA
01.02.2015 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA
10.06.2015 Helsinki (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


borcol Sanja & Johanna Laurikkala
30.07.2016 Janakkala (maxi 1 hyppy) LUVA


espves Santtu & Heidi Kurki
10.06.2012 Janakkala (maxi 1 agility) LUVA
26.06.2012 Vantaa (maxi 1 agility) LUVA
26.06.2012 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
04.07.2012 Helsinki (maxi 2 agility) LUVA
11.08.2012 Vihti (maxi 2 agility) LUVA
26.08.2012 Järvenpää (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


belpag Sinni & Maarianna Sipponen
06.08.2016 Sipoo (maxi 1 agility) LUVA
06.08.2016 Sipoo (maxi 1 agility) LUVA
11.09.2016 Mäntsälä (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2


käävil Sirkku & Maarit Saarikoski
29.09.2013 Helsinki (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
17.11.2013 Vantaa (mini 2 agility) LUVA
04.01.2014 Vantaa (mini 2 agility) LUVA
18.01.2014 Vantaa (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


pyrpap Siru & Inari Toikkanen
04.02.2012 Vantaa (medi 2 agility) LUVA
15.04.2012 Riihimäki (medi 2 hyppy) LUVA
29.07.2012 Janakkala (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


shelam Sofi & Sari Mäkelä
26.08.2012 Vantaa (medi 1 hyppy) LUVA
20.10.2012 Janakkala (medi 1 agility) LUVA
03.11.2012 Riihimäki (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
05.05.2013 Helsinki (medi 2 agility) LUVA
11.05.2013 Järvenpää (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


jackru Stella & Tanja Manninen
21.06.2013 Tuorla (mini 1 agility) LUVA
23.06.2013 Tuorla (mini 1 agility) LUVA
03.07.2013 Helsinki (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
14.07.2013 Mikkeli (mini 2 agility) LUVA
28.07.2013 Hamina (mini 2 hyppy) LUVA
28.07.2013 Hamina (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


novnou Tara & Maija Piippo
12.01.2014 Vantaa (medi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2


lägpys Terra & Maija Henttonen
23.01.2011 Hyvinkää (mini 1 agility) LUVA
23.01.2011 Hyvinkää (mini 1 agility) LUVA
30.01.2011 Lieto (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
05.02.2011 Helsinki (mini 2 agility) LUVA
05.02.2011 Helsinki (mini 2 agility) LUVA
20.02.2011 Kirkkonummi (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


espves Tigi & Sanna Kobylin
22.03.2014 Jyväskylä (medi 1 hyppy) LUVA
22.03.2014 Jyväskylä (medi 1 agility) LUVA
29.03.2014 Kirkkonummi (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
30.03.2014 Porvoo (medi 2 hyppy) LUVA
08.04.2014 Kotka (medi 2 agility) LUVA
12.04.2014 Janakkala (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


shelam Tipi & Satu Tuominen
18.04.2014 Lieto (mini 2 hyppy) LUVA
21.11.2015 Hyvinkää (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


shelam Tiuku & Kajsa Lampén
04.09.2010 Hattula (medi 1 agility) LUVA
06.02.2011 Helsinki (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2


shelam Tiuku & Tero Liljeblom
09.04.2011 Lieto (medi 2 agility) LUVA
14.05.2011 Kirkkonummi (medi 2 hyppy) LUVA
21.05.2011 Helsinki (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


kääpin Topi & Tarja Vuolevi-Mykkänen
12.06.2016 Sipoo (mini 1 hyppy) LUVA


pitcol Trip & Kia Koskinen
17.04.2016 Sipoo (maxi 1 agility) LUVA
17.04.2016 Sipoo (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2


borcol Troy & Heidi Mustonen
08.05.2011 Järvenpää (maxi 1 agility) LUVA
02.07.2011 Mikkeli (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2


shelam Tuima & Kajsa Lampén
07.11.2010 Helsinki (mini 1 agility) LUVA
01.01.2011 Hyvinkää (mini 1 agility) LUVA
23.01.2011 Hyvinkää (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
12.02.2011 Hyvinkää (mini 2 agility) LUVA
20.02.2011 Kirkkonummi (mini 2 agility) LUVA
09.04.2011 Lieto (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


borcol Twixy & Janne Toivola
23.10.2010 Hyvinkää (maxi 1 hyppy) LUVA
19.12.2010 Hyvinkää (maxi 1 agility) LUVA
16.01.2011 Lempäälä (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
23.01.2011 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA
30.01.2011 Lieto (maxi 2 agility) LUVA
05.02.2011 Helsinki (maxi 2 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


pitmäy Ukko & Katja Kumpulainen
09.05.2010 Järvenpää (mini 1 agility) LUVA
11.09.2010 Helsinki (mini 1 agility) LUVA
01.01.2011 Hyvinkää (mini 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2


slapko Unna & Tomi Vakkila
20.05.2012 Järvenpää (maxi 1 agility) LUVA
26.06.2012 Vantaa (maxi 1 agility) LUVA
05.08.2012 Kirkkonummi (maxi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
11.11.2012 Hyvinkää (maxi 2 hyppy) LUVA
11.11.2012 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA


shelam Uuno & Katja Kumpulainen
04.02.2012 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
25.02.2012 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
26.02.2012 Hyvinkää (medi 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
11.03.2012 Hyvinkää (medi 2 agility) LUVA
11.03.2012 Hyvinkää (medi 2 agility) LUVA
07.04.2012 Helsinki (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


borcol Vea & Heli Järnefelt
29.07.2012 Janakkala (maxi 1 agility) LUVA
29.07.2012 Janakkala (maxi 1 agility) LUVA
12.08.2012 Lieto (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
18.08.2012 Mikkeli (maxi 2 hyppy) LUVA
23.02.2013 Hyvinkää (maxi 2 agility) LUVA
27.04.2013 Lieto (maxi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 3


x-rotu Viksu & Hanna Downton
21.04.2012 Vantaa (mini 1 agility) LUVA


mittel Villa & Essi Raivio
06.08.2016 Sipoo (mini 1 hyppy) LUVA


kesvil Ville & Eeva Ihatsu
07.02.2016 Sipoo (medi 1 agility) LUVA
05.03.2016 Sipoo (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
26.03.2016 Helsinki (medi 2 hyppy) LUVA
02.04.2016 Hyvinkää (medi 2 hyppy) LUVA
03.04.2016 Sipoo (medi 2 agility) LUVA
03.04.2016 Sipoo (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


x-rotu Vilma & Hanna Downton
12.02.2011 Hyvinkää (mini 1 agility) LUVA
12.02.2011 Hyvinkää (mini 1 agility) LUVA
27.02.2011 Hyvinkää (mini 1 hyppy) SERT
Siirtyy luokkaan mini 2
08.05.2011 Järvenpää (mini 2 hyppy) LUVA
24.09.2011 Helsinki (mini 2 agility) LUVA
14.01.2012 Janakkala (mini 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan mini 3


peruni Welho & Maija Heimonen
21.02.2010 Kirkkonummi (maxi 2 agility) LUVA


auspai Wen & Heini Toikkanen
09.04.2012 Helsinki (maxi 1 agility) LUVA
10.03.2013 Hyvinkää (maxi 1 hyppy) LUVA
02.03.2014 Vantaa (maxi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan maxi 2
23.03.2014 Vantaa (maxi 2 agility) LUVA
24.05.2014 Tuusula (maxi 2 agility) LUVA


shelam Yoda & Ria Juuti
06.09.2015 Lohja (medi 1 hyppy) LUVA
06.09.2015 Lohja (medi 1 agility) LUVA
19.12.2015 Vantaa (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
27.03.2016 Sipoo (medi 2 agility) LUVA
03.04.2016 Sipoo (medi 2 agility) LUVA
17.04.2016 Sipoo (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


espves Zemi & Sanna Kobylin
28.03.2015 Kotka (medi 1 agility) LUVA
29.03.2015 Vantaa (medi 1 agility) LUVA
03.04.2015 Lieto (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
12.04.2015 Riihimäki (medi 2 hyppy) LUVA
12.04.2015 Riihimäki (medi 2 agility) LUVA
21.04.2015 Kotka (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


espves Zili & Sanna Kobylin
06.02.2011 Helsinki (medi 1 hyppy) LUVA
06.02.2011 Helsinki (medi 1 agility) LUVA
20.02.2011 Kirkkonummi (medi 1 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 2
05.03.2011 Lappeenranta (medi 2 agility) LUVA
26.03.2011 Jyväskylä (medi 2 agility) LUVA
27.03.2011 Jyväskylä (medi 2 agility) SERT
Siirtyy luokkaan medi 3


Päivitetty 11.12.2016 17:09:15