JAU:n pääsiäisepisten tulokset 28.3.2016 Sipoo

Supermöllit: mini | medi | maxi
Möllit: mini | medi | maxi
Kisaavat: mini | medi | maxi

 
MINI-SUPERMÖLLITtuomari Pasi Honkanen, ihanneaika 43 s.

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA RV AIKA AV TULOS
1TopikääpinTarja Vuolevi-MykkänenJAU012,69-30,31-30,31
2SansaphaleneJaana SalonenKAT014,35-28,65-28,65
3MarttakääpinPia RitaluomaJAU016,78-26,22-26,22
4SirkkukäävilLiinu Saarikoski 017,03-25,97-25,97
5RoopemittelKati KollanenJAU017,50-25,50-25,50
5MilojappysSatu OkkonenKAT017,50-25,50-25,50
7SimokäävilTeija SirenJANKK017,85-25,15-25,15
8TuuliborterSanna LaaksonenJAU018,31-24,69-24,69
9Aatutarupi Markku KaukinenJAU019,35-23,65-23,65
10RokkikääsnaRiikka KarinenJAU020,56-22,44-22,44
11SimochihuJenni RumbinJAU020,91-22,09-22,09
12TattichihuJenni RumbinJAU028,25-14,75-14,75
13JacksonsilkterHanna JänttiHAU028,72-14,28-14,28
14Didix-rotuNina Nyfors-Vartia 1023,93-19,0710,00
15MyyttiamkarvterMinna PirttimaaI-HAH2075,0532,0552,05
Alkuun
 
MEDI-SUPERMÖLLITtuomari Pasi Honkanen, ihanneaika 43 s.

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA RV AIKA AV TULOS
1FlaksikromfoTeemu KollanenJAU011,75-31,25-31,25
2LeonespvesSirpa JääskeläinenKAT012,72-30,28-30,28
3KärttylagromLaura NissinenHSKH013,53-29,47-29,47
4OmenakesvilAija PelkonenJAU018,50-24,50-24,50
5CamuespvesMinna MertjärviKAT2019,01-23,9920,00
6VilhotarupiHanna Viinikainen-MäkinenMKK 3542,62-0,3835,00
ulkopVelmukoikkeriAnna MattilaRIMA017,35-25,65-25,65
ulkopPeronkesvilMaija HenttonenJAU3041,40-1,6030,00
Alkuun
 
MAXI-SUPERMÖLLITtuomari Pasi Honkanen, ihanneaika 43 s.

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA RV AIKA AV TULOS
1JoeborcolNiina AlanenVekora013,49-29,51-29,51
2CajoborcolMaria HuttunenPORSK014,12-28,88-28,88
3RansusakpaiJanni Jäske 014,58-28,42-28,42
4DiaauspaiKira VaresvuoVEIKK014,70-28,30-28,30
5PimuborcolMarika SuominenVEIKK014,97-28,03-28,03
6VanuparcolAija PelkonenJAU015,58-27,42-27,42
7HimenovnouHeini JärvenpääKAT016,21-26,79-26,79
8YodadogargKatri KetonenKAT016,50-26,50-26,50
9RommilabnouKata StenforsI-HAH017,35-25,65-25,65
10LeevilabnouHanna Hyytiäinenrotuyh018,22-24,78-24,78
11HirmumudiPaula RissanenHSKH517,37-25,635,00
12NorjaborcolSaara KrockHAU517,57-25,435,00
13Colhux-rotuSatu HimanenJAU517,65-25,355,00
14TajuisovilMarika SimolaJAU521,93-21,075,00
15JutiborcolRosa-Maria IkäheimonenBAT1512,31-30,6915,00
16RikivalpaiKaroliina Niemelä 1519,45-23,5515,00
17KujeborcolSatu Söderlund 1528,39-14,6115,00
18QeksiauskelOuti KoskiRimA2021,40-21,6020,00
19AoifeauspaiSari KariluotoHSKH2028,33-14,6720,00
ulkopEllaparcolAija PelkonenJAU015,02-27,98-27,98
ulkopSinttinenborcolTapio KoistinenSisu518,99-24,015,00
ulkopAmpuauspaiSari KariluotoHSKH2519,46-23,5425,00
Alkuun
 
MINI-MÖLLITtuomari Pasi Honkanen, ihanneaika 70 s.

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA RV AIKA AV TULOS
1MiloborterTiina SuvanenBAT021,93-48,07-48,07
2InkerikääsnaMiia Wicktröm 024,75-45,25-45,25
3AstalägpysAnni Meiseri 024,93-45,07-45,07
4VillamittelEssi RaivioJAU028,90-41,10-41,10
5Matux-rotuSaara Krook 029,09-40,91-40,91
6RanakääsnaEmilia Kari 034,16-35,84-35,84
7LeiaHavkoiRosa JantunenI-HAH034,41-35,59-35,59
8NittabeagleInkeri JalonenKAT037,33-32,67-32,67
9PojujackruKaroliina Niemelä 531,93-38,075,00
10PeronkesvilMaija HenttonenJAU532,33-37,675,00
11JatsilägpysPirkka VirtanenHSKH532,79-37,215,00
12RiemuParsonHanna DowntonJAU1029,58-40,4210,00
13MaxkääpinSalla Malleus 1032,96-37,0410,00
14MilojappysSatu Okkonen 1036,50-33,5010,00
15SiirimittelTanja Känkänen 1048,65-21,3510,00
16Didix-rotuNina Nyfors-Vartia 2565,28-4,7225,00
17HerakäävilHeidi TenkanenHAU5055,73-14,2750,00
ulkopVivalägpysJulia Kasana 025,65-44,35-44,35
ulkopSansaphaleJaana SalonenKAT3034,22-35,7830,00
ulkopLeonespvesSirpa JääskeläinenKAT4056,38-13,6240,00
Alkuun
 
MEDI-MÖLLITtuomari Pasi Honkanen, ihanneaika 70 s.

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA RV AIKA AV TULOS
1NarrishelamAlma von CreutleinHSKH024,55-45,45-45,45
2RemumanterSari KanervaI-HAH031,63-38,37-38,37
3SimoparsonMilla Toivonen 529,43-40,575,00
4JatzimittelTanja PekkolaTUUKK532,05-37,955,00
5VelmukoohonAnna MattilaRIMA532,06-37,945,00
6KerttupumiLaura NorppaAgry1033,50-36,5010,00
ulkopRobinkoohonJohanna LaurenHSKH030,43-39,57-39,57
Alkuun
 
MAXI-MÖLLITtuomari Pasi Honkanen, ihanneaika 70 s.

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA RV AIKA AV TULOS
1TrippitcolKia KoskinenJAU025,22-44,78-44,78
2IisinovnouTuomo SyvänperäTUUK025,88-44,12-44,12
3TrombibelpagIlkka GrofKKK027,47-42,53-42,53
4EstanovnouSonja PallaskorpiNU-PU028,63-41,37-41,37
5IrmairlterHenriikka Heikinheimo 525,85-44,155,00
6GeaborcolMari NiinikoskiJAU528,17-41,835,00
7LillisuursnaHenriikka HeikinheimoI-HAH531,13-38,875,00
8TaitoisovilMarika SimolaJAU532,97-37,035,00
9Hupix-rotuJohanna Muhonen 557,41-12,595,00
10VolttiborcolMartta Kaatra 1027,65-42,3510,00
11FasuisovilKatariina Nieminen 1039,28-30,7210,00
12LennyauspaiTuija KariJAU2034,84-35,1620,00
13CaioborcolMaria HuttunenPORSK2043,06-26,9420,00
14QeksiauskelOuti KoskiRimA4033,81-36,1940,00
ulkopCillabelpagTarja LeppäläJANKK025,50-44,50-44,50
ulkopMollaborcolTiina HasuJAU033,63-36,37-36,37
ulkopCapulyhcolRaija Hyvärinen 527,50-42,505,00
ulkopKarpobelpatNoora SuolaniemiCITYB539,75-30,255,00
ulkopSinttinenborcolTapio KoistinenSiSu1534,66-35,3415,00
ulkopJutiborcolRosa-Maria IkäheimonenBAT2041,00-29,0020,00
ulkopVienoenspriReetta BlombergRimA2042,08-27,9220,00
ulkopMasisnautsMia PetroffKKS2047,98-22,0220,00
Alkuun
 
MINI-KISAAVATtuomari Misa Riiali, ihanneaika 58 s.

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA RV AIKA AV TULOS
1EddielanheeTiina HietamiesJAU049,87-8,13-8,13
2HuldalanheeSanna Samio-KarineHSKH057,13-0,87-0,87
3GrittshelamLaura PalviainenJAU544,96-13,045,00
4PojujackruKaroliina Niemelä 557,78-0,225,00
5NukalanheeMinttu JanssenHSKH1055,44-2,5610,00
 RuutiparsonSanna LyytinenJAU   HYL
 PulmutarupiOssi LehtinenHAU   HYL
 PerttimittelSirpa HänninenJAU   HYL
Alkuun
 
MEDI-KISAAVATtuomari Misa Riiali, ihanneaika 58 s.

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA RV AIKA AV TULOS
1SirupyrpapInari ToikkanenJAU042,25-15,75-15,75
2LukaskäävilMaisa KujanpääJAU043,81-14,19-14,19
3DymimanterTiina RantioJANKK052,07-5,93-5,93
4TikkiskromfoKati NieminenImpha550,22-7,785,00
 RooneykoohonOtto NiinikoskiJAU   HYL
 RuusubeagleMaria AhlgrenLägi   HYL
 AthosbeagleTiina NerepLÄGI   HYL
 AmpiainenkesvilRisto MallatHSKH   HYL
Alkuun
 
MAXI-KISAAVATtuomari Misa Riiali, ihanneaika 58 s.

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA RV AIKA AV TULOS
1TwixyborcolJanne ToivolaJAU034,09-23,91-23,91
2HimoborcolTaija MäkeläMänts034,16-23,84-23,84
3RioborcolOtto NiinikoskiJAU036,81-21,19-21,19
4MasisnautsMia PetroffKKS048,56-9,44-9,44
5EveborcolTiina HasuJAU537,53-20,475,00
6BessborcolRaisa VähätaloJAU1033,94-24,0610,00
7LborcolTiina HasuJAU1039,19-18,8110,00
8CapulyhcolRaija Hyvärinen 1048,69-9,3110,00
9EstanovnouSonja PallaskorpiNU-PU1561,353,3518,35
10PikisakpaiHelene PekkinenHeilu2559,221,2226,22
 RepoborcolRaisa VähätaloJAU   HYL
 AinaborcolOuti LehväHAU   HYL
 SpessuborcolOuti LehväHAU   HYL
 NirriborcolSanna InnanenKKK   HYL
 GeaborcolMari NiinikoskiJAU   HYL
 SädekeeshondAnniina JehkonenHEILU   HYL
 KarpobelpatNoora SuolaniemiCITYB   HYL
 PerttibelpagAsko SalminenHSKH   HYL
 NoolaauspaiVuoristo AnnikaTUUKK   HYL
 KodaparcolHanna JänttiHAU   HYL
 RambolabnouEveliina Rinnerotuyhd   HYL
 AatuvalpaiJenni RumbinJAU   HYL
 SinttinenborcolTapio KoistinenSiSu   HYL
 Velmux-rotuCami KiviRIMA   HYL
 TrippitcolKia KoskinenJAU   HYL
Alkuun