Tulokset JAU Sipoo 15.11.2020

D-kisa: XS1 | S1 | M1 | SL1 | L1 | XS2 | S2 | M2 | SL2 | L2
E-kisa: XS1 | S1 | M1 | SL1 | L1 | XS2 | S2 | M2 | SL2 | L2
F-kisa: XS1 | S1 | M1 | SL1 | L1 | XS2 | S2 | M2 | SL2 | L2

 
XS1 D (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 1, ihanneaika 60 s, radan pituus 187,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
-TemppunorfteSari JuutiHEILU    hyltty 
Alkuun
 
S1 D (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 4, ihanneaika 60 s, radan pituus 187,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.NikeparsonLaura PalviainenJAU36,055,19-23,9555,00 
2.HerttajackruMaarit PaananenTUUKK47,473,94-12,5355,00 
-HuubshelamKiti PalviainenJAU    hyltty 
-AmoshelamMari HurskainenHEILU    hyltty 
-LillikvilSaana KivirantaHAU    poissa 
-HoppulgpysPaula LuomalaKOIVU    poissa 
Alkuun
 
M1 D (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 8, ihanneaika 60 s, radan pituus 187,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.MatsipampaiKatri KosunenBAT38,714,83-21,290-21,29 OIVA
2.PatupyrpapTiina SknilJAU43,914,26-16,090-16,09 LUVA
3.ElsabedlinJutta VoutilainenHEILU55,373,38-4,6355,00 
4.BassoespvesMona TakkinenHSKH45,664,10-14,341010,00 
5.IloshelamLeena VanninenKSSK56,953,28-3,051515,00 
-HaamuamekarMaija HeimonenJAU    hyltty 
-PyrykoohonVille MannerJAU    hyltty 
-IisakoohonMiira RiihelinenPORSK    hyltty 
Alkuun
 
SL1 D (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 6, ihanneaika 60 s, radan pituus 187,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.JucoshelamEija AronenKOTKA41,694,49-18,310-18,31 LUVA
2.MallaauspaiJaana DolkHEILU45,654,10-14,350-14,35 OIVA
3.TyyneborcolTiina SaarinenHEILU42,434,41-17,571515,00 
-Popi PoppersonshelamKukka TiainenKAT    hyltty 
-RioborcolTuula HaatanenHEILU    hyltty 
-KendaauspaiEssi KivelAGRY    hyltty 
Alkuun
 
L1 D (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 7, ihanneaika 60 s, radan pituus 187,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.NadadobermHeidi TauriainenSDY55,803,35-4,200-4,20 LUVA
2.SiiriauspaiMaiju TurunenJAU51,043,66-8,961010,00 
3.HerttakulnouKirsi PssilHSKK65,522,855,521520,52 
-RheabelpagRia MuurinenE-HKK    hyltty 
-MorttiborcolTerhi KestiMNTS    hyltty 
-JediborcolPetriina KonttinenHAU    hyltty 
-FantabelpatTeija KokkonenKAT    hyltty 
-ElliauspaiLeena IsolatvaI-HAH    poissa 
Alkuun
 
XS2 D (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 4, ihanneaika 52 s, radan pituus 207,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.NannakiiharRia MuurinenE-HKK48,954,23-3,051010,00 
-SuzujapchiNiina JalonenPORSK    hyltty 
-SimochihupJenni RumbinJAU    hyltty 
-HilmayorterHelmi LiikalaJAU    hyltty 
Alkuun
 
S2 D (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 5, ihanneaika 52 s, radan pituus 207,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.HillaranbulMarjo PietilHyKU Ry50,054,14-1,9555,00 
-LouisshelamTuula KarhuACTIV    hyltty 
-PegishelamSari MkelJAU    hyltty 
-ElviborterEmilia KorhonenJAU    hyltty 
-ZorroparsonMarika RuohonenTSAU    hyltty 
-PirkkukpinMia KttnerI-HAH    poissa 
Alkuun
 
M2 D (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 10, ihanneaika 52 s, radan pituus 207,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.SisukromfoHeli KuronenI-HAH40,465,12-11,540-11,54 LUVA
2.LukakesvilNea HannAGRY47,264,38-4,740-4,74 LUVA
3.JadekoohonMarianna PetterssonHPSK48,634,26-3,370-3,37 
-MimiespvesAnu SarapaltioI-HAH    hyltty 
-CamuespvesSirpa JskelinenKAT    hyltty 
-TepsiespvesKirsi SmedsJAU    hyltty 
-UdoshelamSirpa ArminenHI-HA    hyltty 
-RiemuparsonHanna DowntonJAU    hyltty 
-JppuliHeidi ValoJANKK    hyltty 
-SaamislapkoMarja KoskioAST    hyltty 
-WixengspaReetta BlombergVAU    poissa 
-AlmapuliHeidi ValoJANKK    poissa 
Alkuun
 
SL2 D (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 7, ihanneaika 52 s, radan pituus 207,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.PikkuheksulapporJenni PunttilaHEILU50,504,10-1,500-1,50 OIVA
2.NasusnautsMarjo PietilHyKU Ry46,874,42-5,132020,00 
-KiloauskelHanna SillanpKOIVU    hyltty 
-BellastahouPieta PaajanenHAU    hyltty 
-VineborcolKimmo KytlaaksoJAU    hyltty 
-RusettimarsuslapkoTiina LampimkiI-HAH    hyltty 
-SumeeborcolOuti LehvHAU    hyltty 
-PandaborcolThomas ThiesenHEILU    poissa 
-ArmiborcolElina MlkiJAU    poissa 
Alkuun
 
L2 D (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 10, ihanneaika 52 s, radan pituus 207,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.MiissenborcolIina BlomqvistI-HAH36,125,73-15,880-15,88 LUVA
2.rribelpamMiia LnnqvistJAU46,654,44-5,3555,00 
3.ClarapitcolSara UimonenKAT47,954,32-4,0555,00 
4.NudebelpagAsko SalmiBAT39,255,27-12,751010,00 
5.KaaosborcolJanne LnnqvistJAU43,304,78-8,702020,00 
-JjborcolRaisa VhtaloJAU    hyltty 
-VsybelpatKimmo KytlaaksoJAU    hyltty 
-TaoborcolHeidi HaapsaariVAU    hyltty 
-RioborcolMerja MyllymaaTAMSK    hyltty 
-TitoborcolEssi AlamkiKSSK    hyltty 
-MuksborcolSofia PalmuI-HAH    poissa 
Alkuun
 
XS1 E (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 1, ihanneaika 58 s, radan pituus 181,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.TemppunorfteSari JuutiHEILU56,743,19-1,2655,00 
Alkuun
 
S1 E (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 6, ihanneaika 58 s, radan pituus 181,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.HoppulgpysPaula LuomalaKOIVU37,344,85-20,660-20,66 OIVA
2.HerttajackruMaarit PaananenTUUKK43,434,17-14,571010,00 
3.ZarashelamAnna-Katariina HarjunpJAU43,734,14-14,271010,00 
-HuubshelamKiti PalviainenJAU    hyltty 
-NikeparsonLaura PalviainenJAU    hyltty 
-AmoshelamMari HurskainenHEILU    hyltty 
-LillikvilSaana KivirantaHAU    poissa 
Alkuun
 
M1 E (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 9, ihanneaika 58 s, radan pituus 181,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.MilaparsonRauni HgglundJAU36,474,96-21,530-21,53 OIVA
2.PatupyrpapTiina SknilJAU40,234,50-17,770-17,77 OIVA
3.HaamuamekarMaija HeimonenJAU39,634,57-18,3755,00 
4.ElsabedlinJutta VoutilainenHEILU53,113,41-4,8955,00 
5.IisakoohonMiira RiihelinenPORSK38,694,68-19,311010,00 
-MatsipampaiKatri KosunenBAT    hyltty 
-PyrykoohonVille MannerJAU    hyltty 
-IloshelamLeena VanninenKSSK    hyltty 
-BassoespvesMona TakkinenHSKH    hyltty 
Alkuun
 
SL1 E (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 8, ihanneaika 58 s, radan pituus 181,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.MacyborcolAoko JauhiainenHSKK45,933,94-12,0755,00 
-JucoshelamEija AronenKOTKA    hyltty 
-NuppuborcolSiiri VirtanenSCY    hyltty 
-FelixwhippeRonja KiuruVAU    hyltty 
-Popi PoppersonshelamKukka TiainenKAT    hyltty 
-RioborcolTuula HaatanenHEILU    hyltty 
-TyyneborcolTiina SaarinenHEILU    hyltty 
-KendaauspaiEssi KivelAGRY    hyltty 
Alkuun
 
L1 E (agi) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 13, ihanneaika 58 s, radan pituus 181,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.NadadobermHeidi TauriainenSDY47,253,83-10,750-10,75 LUVA
2.SiiriauspaiMaiju TurunenJAU37,124,88-20,8855,00 
3.KisusakpaiSanna SderholmASKOL40,954,42-17,0555,00 
4.FantabelpatTeija KokkonenKAT35,775,06-22,231010,00 
5.JediborcolPetriina KonttinenHAU40,134,51-17,871010,00 
6.HelmibelpamHanna HyytiinenJAU44,424,07-13,581010,00 
7.MorttiborcolTerhi KestiMNTS35,135,15-22,871515,00 
-RheabelpagRia MuurinenE-HKK    hyltty 
-RubendobermHeidi TauriainenSDY    hyltty 
-TypypitcolSiiri VirtanenSCY    hyltty 
-HerttakulnouKirsi PssilHSKK    hyltty 
-PekkaauspaiElina HynninenKKK    hyltty 
-KidabelpagRia MuurinenE-HKK    hyltty 
-MobylabnouKatja LiljaJAU    poissa 
-ElliauspaiLeena IsolatvaI-HAH    poissa 
Alkuun
 
XS2 E (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 4, ihanneaika 55 s, radan pituus 218,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.HilmayorterHelmi LiikalaJAU52,344,17-2,660-2,66 LUVA
2.NannakiiharRia MuurinenE-HKK53,084,11-1,921515,00 
3.SuzujapchiNiina JalonenPORSK71,903,0316,901531,90 
-SimochihupJenni RumbinJAU    hyltty 
Alkuun
 
S2 E (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 6, ihanneaika 55 s, radan pituus 218,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.PegishelamSari MkelJAU43,605,00-11,400-11,40 OIVA
2.HillaranbulMarjo PietilHyKU Ry50,054,36-4,950-4,95 OIVA
3.HerttakpinPia RitaluomaJAU61,683,536,68511,68 
-LouisshelamTuula KarhuACTIV    hyltty 
-ElviborterEmilia KorhonenJAU    hyltty 
-ZorroparsonMarika RuohonenTSAU    hyltty 
Alkuun
 
M2 E (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 11, ihanneaika 55 s, radan pituus 218,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.SaamislapkoMarja KoskioAST54,933,97-0,070-0,07 OIVA
2.RiemuparsonHanna DowntonJAU44,524,90-10,481010,00 
-LukakesvilNea HannAGRY    hyltty 
-MimiespvesAnu SarapaltioI-HAH    hyltty 
-SisukromfoHeli KuronenI-HAH    hyltty 
-CamuespvesSirpa JskelinenKAT    hyltty 
-TepsiespvesKirsi SmedsJAU    hyltty 
-JadekoohonMarianna PetterssonHPSK    hyltty 
-UdoshelamSirpa ArminenHI-HA    hyltty 
-JppuliHeidi ValoJANKK    hyltty 
-SofiespvesAnu SarapaltioI-HAH    hyltty 
-WixengspaReetta BlombergVAU    poissa 
-FunnyespvesKirsi HiltunenJAU    poissa 
-AlmapuliHeidi ValoJANKK    poissa 
Alkuun
 
SL2 E (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 9, ihanneaika 55 s, radan pituus 218,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.SumeeborcolOuti LehvHAU39,045,58-15,960-15,96 LUVA
2.VineborcolKimmo KytlaaksoJAU45,044,84-9,960-9,96 OIVA
3.PikkuheksulapporJenni PunttilaHEILU53,444,08-1,560-1,56 
4.RusettimarsuslapkoTiina LampimkiI-HAH55,213,950,2100,21 
5.KiloauskelHanna SillanpKOIVU41,615,24-13,391010,00 
6.NasusnautsMarjo PietilHyKU Ry56,723,841,721516,72 
-PandaborcolThomas ThiesenHEILU    hyltty 
-ArmiborcolElina MlkiJAU    hyltty 
-BellastahouPieta PaajanenHAU    hyltty 
Alkuun
 
L2 E (agi) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 13, ihanneaika 55 s, radan pituus 218,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.PaulalabnouSanna SalonenHyKU Ry48,924,46-6,080-6,08 LUVA
2.rribelpamMiia LnnqvistJAU50,024,36-4,9855,00 
3.KaaosborcolJanne LnnqvistJAU37,775,77-17,231010,00 
4.RioborcolMerja MyllymaaTAMSK41,665,23-13,341010,00 
5.ClarapitcolSara UimonenKAT57,833,772,831517,83 
6.MenoauspaiMaija RdJAU49,614,39-5,392020,00 
-JjborcolRaisa VhtaloJAU    hyltty 
-VsybelpatKimmo KytlaaksoJAU    hyltty 
-TaoborcolHeidi HaapsaariVAU    hyltty 
-Rovex-rotuHeli PeltoniemiTAMSK    hyltty 
-TitoborcolEssi AlamkiKSSK    hyltty 
-MiissenborcolIina BlomqvistI-HAH    hyltty 
-NudebelpagAsko SalmiBAT    hyltty 
-MuksborcolSofia PalmuI-HAH    poissa 
Alkuun
 
XS1 F (hyppy) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 2, ihanneaika 48 s, radan pituus 162,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.SusuchihupJenni RumbinJAU42,933,77-5,0755,00 
2.TemppunorfteSari JuutiHEILU45,393,57-2,6155,00 
-MollyjackruKatja LiljaJAU    poissa 
Alkuun
 
S1 F (hyppy) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 3, ihanneaika 48 s, radan pituus 162,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
-HerttajackruMaarit PaananenTUUKK    hyltty 
-ZarashelamAnna-Katariina HarjunpJAU    hyltty 
-AmoshelamMari HurskainenHEILU    hyltty 
-HuubshelamKiti PalviainenJAU    poissa 
-VeetiparsonHannu JuottonenBAT    poissa 
-KajoparsonJenni KnaappilaTUUKK    poissa 
Alkuun
 
M1 F (hyppy) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 7, ihanneaika 48 s, radan pituus 162,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.BassoespvesMona TakkinenHSKH31,435,15-16,5755,00 
2.CimuscocspaMari SilanderVAU33,074,90-14,931010,00 
-MilaparsonRauni HgglundJAU    hyltty 
-ElsabedlinJutta VoutilainenHEILU    hyltty 
-HaamuamekarMaija HeimonenJAU    hyltty 
-MatsipampaiKatri KosunenBAT    hyltty 
-PatupyrpapTiina SknilJAU    hyltty 
Alkuun
 
SL1 F (hyppy) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 9, ihanneaika 48 s, radan pituus 162,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.RioborcolTuula HaatanenHEILU32,085,05-15,9255,00 
2.MacyborcolAoko JauhiainenHSKK34,834,65-13,1755,00 
3.LaraborcolJohanna LehtoHSKH37,684,30-10,3255,00 
4.CarlosespvesNea KareniusJAU51,043,173,041013,04 
-NuppuborcolSiiri VirtanenSCY    hyltty 
-ImmiauskelPaula ValpasBAT    hyltty 
-FelixwhippeRonja KiuruVAU    hyltty 
-SaimiborcolTiina FagerAGRY    hyltty 
-TyyneborcolTiina SaarinenHEILU    hyltty 
-JucoshelamEija AronenKOTKA    poissa 
Alkuun
 
L1 F (hyppy) (tuom. Markku Kaukinen, koiria 15, ihanneaika 48 s, radan pituus 162,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.PihkalabnouSanna SalonenHyKU Ry36,164,48-11,840-11,84 
2.LucaporvesEevi KoskinenJAU34,084,75-13,9255,00 
3.FantabelpatTeija KokkonenKAT35,864,52-12,1455,00 
-RheabelpagRia MuurinenE-HKK    hyltty 
-RubendobermHeidi TauriainenSDY    hyltty 
-TypypitcolSanna SderholmASKOL    hyltty 
-KisusakpaiSanna SderholmASKOL    hyltty 
-MorttiborcolTerhi KestiMNTS    hyltty 
-JediborcolPetriina KonttinenHAU    hyltty 
-PekkaauspaiElina HynninenKKK    hyltty 
-NadadobermHeidi TauriainenSDY    hyltty 
-HelmibelpamHanna HyytiinenJAU    hyltty 
-SiiriauspaiMaiju TurunenJAU    hyltty 
-KidabelpagRia MuurinenE-HKK    hyltty 
-FelixcirnecEmma HiilesniemiERTTI    hyltty 
-MobylabnouKatja LiljaJAU    poissa 
Alkuun
 
XS2 F (hyppy) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 4, ihanneaika 53 s, radan pituus 212,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.HilmayorterHelmi LiikalaJAU51,674,10-1,330-1,33 LUVA
-SuzujapchiNiina JalonenPORSK    hyltty 
-SimochihupJenni RumbinJAU    hyltty 
-NannakiiharRia MuurinenE-HKK    hyltty 
Alkuun
 
S2 F (hyppy) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 5, ihanneaika 53 s, radan pituus 212,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.LouisshelamTuula KarhuACTIV37,555,65-15,450-15,45 LUVA
2.PirkkukpinMia KttnerI-HAH57,873,664,8704,87 
-PegishelamSari MkelJAU    hyltty 
-HerttakpinPia RitaluomaJAU    hyltty 
-ZorroparsonMarika RuohonenTSAU    hyltty 
Alkuun
 
M2 F (hyppy) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 9, ihanneaika 53 s, radan pituus 212,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.SisukromfoHeli KuronenI-HAH41,785,07-11,221010,00 
2.SaamislapkoMarja KoskioAST53,613,950,611010,61 
-LukakesvilNea HannAGRY    hyltty 
-TepsiespvesKirsi SmedsJAU    hyltty 
-JadekoohonMarianna PetterssonHPSK    hyltty 
-UdoshelamSirpa ArminenHI-HA    hyltty 
-RiemuparsonHanna DowntonJAU    hyltty 
-JppuliHeidi ValoJANKK    hyltty 
-SofiespvesAnu SarapaltioI-HAH    hyltty 
-WixengspaReetta BlombergVAU    poissa 
-FunnyespvesKirsi HiltunenJAU    poissa 
Alkuun
 
SL2 F (hyppy) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 6, ihanneaika 53 s, radan pituus 212,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.PikkuheksulapporJenni PunttilaHEILU48,494,37-4,510-4,51 LUVA
2.RusettimarsuslapkoTiina LampimkiI-HAH50,434,20-2,570-2,57 OIVA
-PandaborcolThomas ThiesenHEILU    hyltty 
-ArmiborcolElina MlkiJAU    hyltty 
-BellastahouPieta PaajanenHAU    hyltty 
-SumeeborcolOuti LehvHAU    hyltty 
Alkuun
 
L2 F (hyppy) (tuom. Vendula Hausnerov, koiria 10, ihanneaika 53 s, radan pituus 212,0 m)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA m/s AV RV TULOS HUOM
1.NudebelpagAsko SalmiBAT39,385,38-13,620-13,62 LUVA
2.KaaosborcolJanne LnnqvistJAU42,724,96-10,281010,00 
3.TitoborcolEssi AlamkiKSSK43,734,85-9,271010,00 
4.VsybelpatKimmo KytlaaksoJAU47,364,48-5,641515,00 
5.MenoauspaiMaija RdJAU51,924,08-1,081515,00 
-ClarapitcolSara UimonenKAT    hyltty 
-rribelpamMiia LnnqvistJAU    hyltty 
-JjborcolRaisa VhtaloJAU    hyltty 
-Rovex-rotuHeli PeltoniemiTAMSK    hyltty 
-PaulalabnouSanna SalonenHyKU Ry    hyltty 
-PixieborcolJohanna TrobergPORSK    poissa 
-MuksborcolSofia PalmuI-HAH    poissa 
Alkuun