Tulokset 9.12.2001
 
TR-kisa: mini 1 | maxi 1 | mini 2 | maxi 2 | mini 3 | maxi 3
Erilliset 1-luokat: mini 1 | maxi 1
 
 
MINI 1(tuom.Mia Laamanen, ihanneaika 50 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1.DanamanterAnu KorpelaHAMIN41,51-8,490-8,49
2.PablojackruHeli KuronenATD43,19-6,810-6,81
3.KukkalägpysSatu KinnunenHSKH44,89-5,111010,00
4.VilmaamecocSanna AlanderMÄNTS48,06-1,941010,00
5.NiilojackruKiti PalviainenJAU48,99-1,011010,00
6.LottawecopeErja HakulinenHSKH50,920,921010,92
7.OttokääsnaErja NimanderKOTKA56,216,21511,21
8.RasmusborterAnnika NorrgårdBORTK37,12-12,881515,00
9.Sanix-rotuMaija KarvonenI-HAH47,70-2,301515,00
10.JoonashelamSatu AiraksinenHAMIN63,4513,45518,45
11.KapuwecocaKalevi RäsänenKOUVO58,478,472028,47
12.RinacavspaAnniina TamminiemiEKK67,6417,641532,64
13.PellebosterAnne SaviojaTUUKK58,028,022533,02
14.DenisekäävilAnne-Mari WarjusHAMIN75,6625,661035,66
15.Jaffax-rotuMia NorrgårdEKK86,4636,461046,46
16.VeeramanterTuula LehtonenLÄGI58,478,476068,47
-TessaborterSeppo TöyryläBORTK   hylätty
-TypykääpinMinna LönnbladHAMIN   hylätty
-PavecavspaMarianna AhtilaE-HKK   hylätty
-JaneamecocPirkka LiukkonenI-HAH   hylätty
-MininorwteSuvi HonkanenATD   hylätty
-ViljomanterMinna LaineLÄGI   hylätty
-NekkuborterJohanna KurkvaaraATD   hylätty
-Allux-rotuAnu KekkonenEKK   hylätty
-OssiborterJessica HopeaBORTK   hylätty
-JuusoamecocNelly PalonenI-HAH   hylätty
-AlluborterSanna LeimunenBORTK   hylätty
-MiskapebagvAnna BjårsEKK   hylätty
-ToffoshelamTeija PulkkinenMAH   hylätty
-JustusphalenHeidi MiikkiEKK   poissa
Takaisin alkuun
 
MAXI 1(tuom.Mia Laamanen, ihanneaika 50 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1.KrisseborcolAnnika MälkiäATD34,50-15,500-15,50
2.RinjapyrpapSinikka NordmanLÄGI42,85-7,150-7,15
3.DoorisrottweLaura UuksulainenHAU37,37-12,6355,00
4.SofinovnouAnne HirvonenKANAV39,34-10,6655,00
5.PihkaborcolPäivi LamminenKKK42,52-7,481010,00
6.TiituborcolIlona JoensuuTUUKK43,70-6,301010,00
7.Petex-rotuEila AlitupaATD45,56-4,441010,00
8.RingoauspaiHeli VälipirttiATD54,434,431014,43
9.RoniborcolTerhi UusitaloJAU34,54-15,461515,00
10.SaravehterPäivi TamminenATD43,83-6,171515,00
11.Tyttix-rotuMarikki OrasKKK44,68-5,321515,00
12.EllakulnouLotta KorventaustaTAMSK47,39-2,611515,00
13.MorsedalmatSuvi PasanenAGRY48,41-1,591515,00
14.NanniborcolSaija MustonenHI-HA48,77-1,231515,00
15.OonakulnouLotta KorventaustaTAMSK66,4716,47521,47
16.Hobbex-rotuLina NordbergHAU59,429,421524,42
17.TicosakpaiMinna TalkaMAH44,26-5,743030,00
18.FelibeauceMarika VirtanenI-HAH47,56-2,443030,00
19.AliisovilSari TanskanenKOUVO60,6610,662030,66
20.EppuborcolMaarit KelokaskiHSKH79,2529,252554,25
-JirakiborcolMarika KlossnerTSAU   hylätty
-RoshaafgaanKirsi NousiainenKKK   hylätty
-JasueurasiSari HujanenEKK   hylätty
-Luddex-rotuMia NorrgårdEKK   hylätty
-WalmabelpatNina SaajossaloPORSK   hylätty
-Noppax-rotuJohanna KuninkaanniemiYLÖKK   hylätty
-PopiparcolArto LaitinenP-HAU   hylätty
-WilmasakpaiHannele NykänenJAU   hylätty
-ChiliborcolSari NikolajewLÄGI   hylätty
-NäävelilapporRiikka AapalahtiJAU   hylätty
-ErkkashelamMarkku VuorinenTSAU   hylätty
-EepopinserAnu TakkunenHAU   hylätty
-PaavoafgaanUna JantunenKKK   hylätty
-PindaafgaanKirsi NousiainenKKK   hylätty
-RonjakromfoLauriina JärvensaloI-HAH   hylätty
-RoopekromfoJaana IlomäkiRIIHI   hylätty
-OskusakpaiAki PekkarinenKARKK   hylätty
-ZolasnautsMarianne SarimoAGRY   hylätty
-VikkaborcolNina Keski-KorpelaTAMSK   poissa
-TipiborcolMari JuntunenHAU   poissa
-TirairvspaRiitta LehtivuoriI-HAH   poissa
-IdakulnouAnu LeinonenHAU   poissa
-FeliauspaiEija ValtariEKK   poissa
-Napsux-rotuHanna MäkeläKKK   poissa
Takaisin alkuun
 
MINI 2(tuom.Mia Laamanen, ihanneaika 49 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1.NipsushelamKaisa TervonenRIIHI40,38-8,620-8,62
2.TaotaojapchiHanna-Leena SirenMÄNTS41,58-7,420-7,42
3.RekkuborterMartti KyllönenBORTK39,86-9,1455,00
4.SilvashelamMirka BlomTUUKK44,22-4,781010,00
5.RetuwecocaKaija RäsänenKOUVO45,34-3,661010,00
6.TurrekääsnaHeli LaaksonenTSAU47,03-1,971010,00
7.TrickkesvilTiina KaskinenI-HAH42,27-6,731515,00
8.DitteschippAnna PortmanHSKH45,57-3,431515,00
9.KekeborterTapio NiemiBORTK47,30-1,701515,00
10.PurtsiborterJessica HopeaBORTK48,84-0,162020,00
11.RasmuskkämäyAuli SaloRIIHI51,572,572022,57
12.NappibicfriHanna MäenpääEKK61,6512,651527,65
-MonashelamJani SalomaaHAU   hylätty
-RuskajackruEila KuronenATD   hylätty
-MitracocspaEve BlomATD   hylätty
-Kurttisx-rotuMirja HallikainenRIIHI   hylätty
-EmmistbterMatti TynkkynenHYVSK   hylätty
-EevistbterIrmeli WestermarckKKK   hylätty
-DonnashelamVirve PääläinenRIIHI   hylätty
-RockyborterPetra BärlundBORTK   hylätty
-BuddypitmäyAnne ViitanenHSKH   hylätty
-Sissix-rotuSanna AlanderMÄNTS   hylätty
-TimimanterKai SkrikoHAMIN   hylätty
-JuliajackruIra van der PalsLÄGI   hylätty
-LottacaiterMaija LuomaHSKH   hylätty
-SanikääsnaSoile PenttinenHSKH   hylätty
-ClaudilägpysSatu KinnunenHSKH   hylätty
-TikruborterMika MättöJAU   hylätty
-PixieborterElina PietiläinenBORTK   hylätty
-NessuvlyterPasi VesenteräP-HAU   hylätty
-PirreshelamAnu RajaheimoKKK   hylätty
-DixiestbterIrmeli WestermarckKKK   hylätty
Takaisin alkuun
 
MAXI 2(tuom.Mia Laamanen, ihanneaika 49 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1.KelmiauskelSeppo VäisänenKOTKA38,47-10,530-10,53
2.RemipyrpapSinikka NordmanLÄGI41,28-7,721010,00
3.WandapitcolTerhi RailoKOTKA43,30-5,701010,00
4.JuttakulnouMinna NymanHSKH44,21-4,791010,00
5.RitapitcolJenni VirtaAGRY47,79-1,211010,00
6.Timix-rotuMarika EerolaKOTKA55,916,91511,91
7.HuldaisovilKari LaukkaKOUVO38,85-10,151515,00
8.Mikkix-rotuMarika KlossnerTSAU44,94-4,061515,00
9.VikihovawaKai MäkinenJAU46,33-2,671515,00
10.OndibeauceOuti HolmströmI-HAH53,524,521519,52
11.NikegrbagvMartti TakalaTUUKK56,117,112027,11
12.IitaponPasi PeltolaATD51,152,153032,15
-OssilyhcolKatri SepponenEKK   hylätty
-MalladobermUlla HeikkiläHAU   hylätty
-DustypyrpapKeijo HeikkinenTUUKK   hylätty
-LadydalmatTimo TulonenAGRY   hylätty
-RuskakulnouRaija KauppinenAGRY   hylätty
-TamisakpaiTarja WirenKOTKA   hylätty
-Juusox-rotuAnu TakkunenHAU   hylätty
-NadrarhokoiSuvi AaltoHSKH   hylätty
-LillipitcolSusanna LöfgrenATD   hylätty
-KapubelpatNina SaajossaloPORSK   hylätty
-OmppupitcolTiina AlataloJAU   hylätty
-HellobelpatMari VäisänenJAU   hylätty
-SaradobermTanja HolopainenKKK   hylätty
-DemiborcolMauri HelleLAW   hylätty
-SimbaespvesElina RantakangasJAU   hylätty
-IsadorawhippeHeli KoskinenMÄNTS   hylätty
-MyyespvesVappu AlataloJAU   hylätty
-Vendix-rotuTarja WirenKOTKA   poissa
Takaisin alkuun
 
MINI 3(tuom.Mia Laamanen, ihanneaika 45 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1.XenaborterEeva YlinenBORTK37,22-7,780-7,78
2.NekkushelamSini ErikssonKKK40,30-4,700-4,70
3.PinjastbterSoile LahtiKKK42,84-2,160-2,16
4.Rikux-rotuPasi VesenteräP-HAU43,83-1,170-1,17
5.BimpjrterMarju KiriLÄGI35,89-9,1155,00
6.MeeriborterPekka TuomiBORTK38,12-6,8855,00
7.JediborterHanna PietiläinenBORTK39,25-5,7555,00
8.SenistbterReetta RounajaATD40,77-4,2355,00
9.AnniborterMarielle Wikman-KarstunenBORTK44,46-0,5455,00
10.SissicaiterLeena KolkkaAGRY47,542,5457,54
11.ElliborterMia WikströmJAU36,75-8,251010,00
12.JadeborterJaana LindforsKKK38,03-6,971010,00
13.MiisakesvilAnne-Mari VeijalainenKKK42,18-2,821010,00
14.ToivoborterElina PietiläinenBORTK42,66-2,341010,00
15.DaddywecopeMarkku KaukinenJAU51,366,36511,36
16.ViliborterSanna LeimunenBORTK42,61-2,391515,00
17.JelloborterJanne KarstunenBORTK43,79-1,212020,00
-NelsonpjrterMarju KiriLÄGI   hylätty
-FitzborterKirsi ViitasaariBORTK   hylätty
-AssitiiterTea KalttoP-HAU   hylätty
-MillalägpysPäivi MännistöTAMSK   hylätty
-Lindax-rotuÅsa RanckenTSAU   hylätty
-Taikax-rotuUlla TöttöKOUVO   hylätty
-NasukääpinAnne SaviojaTUUKK   hylätty
-SassacocspaMervi TammiKKK   hylätty
-MuumishelamMaria LiikanenTSAU   hylätty
-SiirikesvilUlla JuumaKOUVO   hylätty
-MiinaborterHanna PietiläinenBORTK   hylätty
-MymlankromfoÅsa RanckenTSAU   hylätty
-NanakketteEmmi LehtonenKOTKA   hylätty
-LeilalägpysPäivi MännistöTAMSK   hylätty
-RuttuwalterSari MäkeläJAU   poissa
-RosiwalterSari MäkeläJAU   poissa
-MikkistbterJuha HirvonenLÄGI   poissa
-MinttushelamAnja LehtiöJAU   poissa
-KaisalägpysTiia NohynekAGRY   poissa
-NessikesvilHenni LehtirantaHAU   poissa
Takaisin alkuun
 
MAXI 3(tuom.Mia Laamanen, ihanneaika 45 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1.PyrybelpagJari ValonenKKK41,11-3,890-3,89
2.AmipitcolEero ArolaAGRY48,023,0203,02
3.TopsypitcolTarja LeppäläMÄNTS49,004,0004,00
4.HelmisilnouHeini KaasalainenHSKH40,27-4,7355,00
5.JunnupitcolPaula KuljukkaJAU50,305,3005,30
6.LeeviespvesEmilia RainetojaJAU47,452,4557,45
7.TurriairterMatti SiltalaLÄGI52,797,7907,79
8.NoelborcolJuha OreniusTSAU35,87-9,131010,00
9.MiskapitcolTiina AlataloJAU39,38-5,621010,00
10.SallibretonPäivi ReimanHYVSK41,04-3,961010,00
11.TediborcolSoini SaarelaHSKH42,16-2,841010,00
12.KassuslapkoPäivi ReimanHYVSK46,441,441011,44
13.NallepitcolLiisa AlataloJAU46,991,991011,99
14.FiiipumiPirita Korkia-ahoJANKK47,012,011012,01
15.Tarax-rotuTuija PeltolaP-HAU50,505,501015,50
16.RaisaauskelHenna Ala-KokkoJANKK48,173,171518,17
17.SennabelpatTesu ÅbergCITYB51,036,032531,03
-SorjabelpatSinikka LeinoKANAV   hylätty
-PimupitcolRea RäsänenMAH   hylätty
-IntomielipitcolLiisa AlataloJAU   hylätty
-MilobelpatTesu ÅbergCITYB   hylätty
-DinobelpagJukka MoilanenJAU   hylätty
-DarraauskarSeppo EinolaHSKH   hylätty
-MörripitcolMaria LiikanenTSAU   hylätty
-KyöstikromfoJukka VahvaselkäMAH   hylätty
-TiinaespvesAnita NärhiJAU   hylätty
-CosmobelpatRisse KoponenJAU   hylätty
-NekkubelpagKatri UuraJAU   hylätty
-KirppisbelpagKari NiittynenHSKH   hylätty
-RokikromfoAllan MattssonKOUVO   hylätty
-SadebelpatRiikka OhinmaaJAU   hylätty
-NellibeauceJouni SiikavirtaHSKH   hylätty
-PiipopkromfoOuti Salminen-NummisaloHSKH   hylätty
-LakuvehterPetri MäkipeuraJAU   hylätty
-VilmapitcolPaula KuljukkaJAU   hylätty
-LolabelpamPetri HasuMAH   hylätty
-Ufox-rotuSari KariluotoATD   hylätty
-DinadobermTanja HolopainenKKK   hylätty
-Nellix-rotuHanna LindJAU   hylätty
-RansupumiNora OjalaROTUY   poissa
-PennikromfoKaisa EskolaJAU   poissa
-GiniborcolTuulia KokkoHAU   poissa
Takaisin alkuun
 
MINI 1(tuom.Risse Koponen, ihanneaika 50 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1.MonashelamJani SalomaaHAU44,75-5,250-5,25
2.ToffoshelamTeija PulkkinenMAH38,92-11,0855,00
3.PavecavspaMarianna AhtilaE-HKK39,07-10,9355,00
4.NappibicfriHanna MäenpääEKK42,75-7,2555,00
5.DanamanterAnu KorpelaHAMIN54,234,2359,23
6.PablojackruHeli KuronenATD44,43-5,571010,00
7.TessaborterSeppo TöyryläBORTK46,06-3,941010,00
8.MiskapebagvAnna BjårsEKK55,245,24510,24
9.OttokääsnaErja NimanderKOTKA55,755,75510,75
10.ViljomanterMinna LaineLÄGI53,873,871013,87
11.Sanix-rotuMaija KarvonenI-HAH48,68-1,321515,00
12.KukkalägpysSatu KinnunenHSKH56,426,421016,42
13.JoonashelamSatu AiraksinenHAMIN64,3514,35519,35
14.OssiborterJessica HopeaBORTK49,14-0,862020,00
15.Allux-rotuAnu KekkonenEKK58,378,371523,37
16.KapuwecocaKalevi RäsänenKOUVO63,4313,431528,43
17.RinacavspaAnniina TamminiemiEKK65,0215,022035,02
18.TypykääpinMinna LönnbladHAMIN63,7213,722538,72
-Jaffax-rotuMia NorrgårdEKK   hylätty
-PellebosterAnne SaviojaTUUKK   hylätty
-VeeramanterTuula LehtonenLÄGI   hylätty
-LottawecopeErja HakulinenHSKH   hylätty
-AlluborterSanna LeimunenBORTK   hylätty
-JuusoamecocNelly PalonenI-HAH   hylätty
-NekkuborterJohanna KurkvaaraATD   hylätty
-NiilojackruKiti PalviainenJAU   hylätty
-DenisekäävilAnne-Mari WarjusHAMIN   hylätty
-JustusphalenHeidi MiikkiEKK   poissa
-MitracocspaEve BlomATD   poissa
-RuskajackruEila KuronenATD   poissa
Takaisin alkuun
 
MAXI 1(tuom.Risse Koponen, ihanneaika 48 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1.OndibeauceOuti HolmströmI-HAH39,48-8,520-8,52
2.RitapitcolJenni VirtaAGRY43,42-4,580-4,58
3.Tyttix-rotuMarikki OrasKKK45,10-2,900-2,90
4.EeturlapkoMarjo LaurilaMÄNTS45,53-2,470-2,47
5.MalladobermUlla HeikkiläHAU49,331,3301,33
6.Ronix-rotuMinna KiviniemiMÄNTS49,671,6701,67
7.Hobbex-rotuLina NordbergHAU52,334,3304,33
8.Sulox-rotuKatja SärkkäRIIHI36,79-11,2155,00
9.EppuborcolMaarit KelokaskiHSKH50,332,3357,33
10.DoorisrottweLaura UuksulainenHAU39,79-8,211010,00
11.SofinovnouAnne HirvonenKANAV46,86-1,141010,00
12.ZolasnautsMarianne SarimoAGRY43,58-4,421515,00
13.TicosakpaiMinna TalkaMAH47,47-0,531515,00
14.AllipitcolTerhi SandströmKOTKA53,675,671015,67
15.WalmabelpatNina SaajossaloPORSK54,926,921016,92
16.AliisovilSari TanskanenKOUVO58,5210,521020,52
17.EepopinserAnu TakkunenHAU46,12-1,882525,00
18.JirakiborcolMarika KlossnerTSAU58,7410,741525,74
19.EmmaparcolArja LaineEKK60,4512,451527,45
20.OskusakpaiEerika JernbergKARKK55,607,602027,60
21.MorsedalmatSuvi PasanenAGRY57,459,452029,45
22.PindaafgaanKirsi NousiainenKKK65,7217,721532,72
23.JasueurasiSari HujanenEKK58,8910,892535,89
24.Napsux-rotuHanna MäkeläKKK61,1213,122538,12
25.OonakulnouLotta KorventaustaTAMSK71,8723,872043,87
26.SaravehterPekka TamminenATD61,8613,864053,86
-EllakulnouLotta KorventaustaTAMSK   hylätty
-EllisuusnaTarja HärkönenEKK   hylätty
-ErkkashelamMarkku VuorinenTSAU   hylätty
-RoshaafgaanKirsi NousiainenKKK   hylätty
-ChiliborcolSari NikolajewLÄGI   hylätty
-FelibeauceMarika VirtanenI-HAH   hylätty
-Noppax-rotuJohanna KuninkaanniemiYLÖKK   hylätty
-NanniborcolSaija MustonenHI-HA   hylätty
-WilmasakpaiHannele NykänenJAU   hylätty
-RoniborcolTerhi UusitaloJAU   hylätty
-TiituborcolIlona JoensuuTUUKK   hylätty
-PopiparcolArto LaitinenP-HAU   hylätty
-RingoauspaiHeli VälipirttiATD   hylätty
-Petex-rotuEila AlitupaATD   hylätty
-RonjakromfoLauriina JärvensaloI-HAH   hylätty
-RessusakpaiKirsi MalinenI-HAH   hylätty
-KrisseborcolAnnika MälkiäATD   hylätty
-RoopekromfoJaana IlomäkiRIIHI   hylätty
-Luddex-rotuMia NorrgårdEKK   hylätty
-PihkaborcolPäivi LamminenKKK   hylätty
-OssilyhcolKatri SepponenEKK   poissa
-TipiborcolMari JuntunenHAU   poissa
-VikkaborcolNina Keski-KorpelaTAMSK   poissa
-IdakulnouAnu LeinonenHAU   poissa
-NäävelilapporRiikka AapalahtiJAU   poissa
Takaisin alkuun