Tulokset 19.3.2000
 
   mini 1 | maxi 1 | mini 2 | maxi 2 | mini 3 | maxi 3 | Serti-Cup hyppyradat ja yhteistulokset
 
Maaliskuun Serti Cup -kisaan ilmoittautuneita oli 266 kpl.
 
 
MINI 1 / Anne Savioja (ihanneaika 50)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
124FonzikäävilMaarit KirsiATD43,94-6,060-6,06
227Pennix-rotuJanne HaatajaP-HAU48,47-1,530-1,53
318AllustbterMia SuovaniemiIHA52,932,9302,93
414VallucavspaKari VäisänenHSKH43,24-6,7655,00
522HasekpapillAnna-Maija SaarinenKANAV45,06-4,9455,00
65NellakäävilJenni LaineATD51,891,8956,89
716HelmiausterLeena SaarinenKANAV52,162,1657,16
823TeddycottulLilli WastimoHAU62,0312,03012,03
920Santtux-rotuCamilla SöderholmEKK56,126,121016,12
1021JuusoshelamSatu AiraksinenKYKY67,6217,62017,62
112DonnashelamVirve PääläinenRISKK55,025,021520,02
1211NessuvlyterPasi VesenteräP-HAU60,1210,121020,12
134TuiskushelamPirkko-Liisa PylvänäinenMAH61,6911,691021,69
1410MaunococspaLeena Rantamäki-LahtinenIHA58,448,441523,44
1528Tollox-rotuTarja MäkeläKANAV75,2325,23530,23
1613DaddywecopeMarkku KaukinenJAU55,825,822530,82
173TanijappysKatri KöninkiAGRY66,4316,431531,43
189OttowecopeSusanna KaukinenJAU68,0118,011533,01
197TimimanterAnu KorpelaKYKY59,939,932534,93
2025SisuausterPäivi SaarinenKANAV57,557,553037,55
2130SassacocspaMervi TammiKKK96,4046,401561,40
hyl12Pampax-rotuTarja MäkeläKANAV   hyl
hyl6LillantarupiNina RintamäkiATD   hyl
hyl26MatiascocspaTiia RossiRISKK   hyl
hyl17JirrakääpinSatu KoukiKYKY   hyl
hyl29TarasakmteKatri UuraJAU   hyl
hyl1LakucocspaMarjut SaarainenKYKY   hyl
hyl8DonnashelamUlla LiitomaaLÄGI   hyl
hyl19Kurttisx-rotuMirja HallikainenRISKK   hyl
pois15NessikesvilHenni LehtirantaHAU   pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 1 / Anne Savioja (ihanneaika 48)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
154MirkjeholpapBirgitta KaikkonenIHA41,19-6,810-6,81
260RonisakpaiJaana SuominenTSAU47,77-0,230-0,23
335IimubriardAnne-Riitta LahtinenP-HAU50,042,0402,04
431TiksukoohonOuti MäkeläKYKY49,081,0856,08
545SorjabelpatSinikka LeinoKANAV37,33-10,671010,00
663GillalapporKatja SikkaTSAU59,2411,24011,24
742TinkaborcolIina HolopainenHSKH50,282,281012,28
851VeikkorhokoiVappu AlataloKKK33,44-14,561515,00
943MimmibernpaCarita TuhkunenKYKY50,142,141517,14
1050CaravehterAnu HujalaHSKH62,8914,89519,89
1147UkuespvesSirkka PirinenJAU38,46-9,542020,00
1256RosaporvesMarjo KeteläKYKY47,15-0,852020,00
1332VilidalmatPirjo HakalaAGRY49,771,772021,77
1436EpsaborcolPäivikki Perko-MäkeläJAU51,733,732023,73
1555OmppupitcolTiina AlataloJAU41,83-6,172525,00
1665SaravehterHanna TamminenATD39,33-8,673030,00
1749CaraborcolAnja KatajainenHAU54,116,112531,11
1846AksuhovawaPauli PaunonenHSKH54,846,842531,84
1967SiinaparcolMira PeltolaKANAV72,2224,221034,22
2064JamipitcolAnna FrimanHSKH59,2711,272536,27
2159EllisuusnaTarja HärkönenEKK65,6417,643047,64
hyl66ArabelpatOuti LehväP-HAU   hyl
hyl34JesseborcolSaila SavolainenTUUKK   hyl
hyl44IratandogHeidi MennaPORSK   hyl
hyl33NetteslapkoHeini LukkarinenTSAU   hyl
hyl52RaffeporvesTarja MannojaKYKY   hyl
hyl58VolmarislapkoMia FredmanTSAU   hyl
hyl39HupisnautsPasi SalmiP-HAU   hyl
hyl40EmmaparcolArja LaineEKK   hyl
hyl48PomosakpaiKirsi LampinenP-HAU   hyl
hyl57SandypitcolRiitta LindströmTUUKK   hyl
hyl37EppubelpatMarja LampinenKYKY   hyl
hyl38JazzibelpagMerja JalavaHSKH   hyl
hyl61SpeedybelpagMaarit TakapuroJAU   hyl
hyl62OndibeauceOuti HolmströmIHA   hyl
pois53NikkebouvieKati KiiskiPORSK   pois
Takaisin alkuun
 
MINI 2 / Anne Savioja (ihanneaika 45)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
177Taikax-rotuUlla TöttöKOUSK44,73-0,270-0,27
288KingipapillJuha HyttinenJANKK47,092,0902,09
385MiisakesvilAnne-Mari VeijalainenKKK47,512,5102,51
481Ollex-rotuAgneta Hellstén-ErikssonHSKH47,612,6102,61
594ChocokarmäyUlla JuumaKOUSK45,840,8455,84
696GoofyborterAnnika JanssonKKK49,764,7659,76
771JenishelamMerja EllonenLAU39,80-5,201010,00
870VilkkusketteTuija JuottonenP-HAU45,210,211010,21
975JesseshelamSatu AiraksinenKYKY50,705,70510,70
1095KaspericavspaHeidi PehkonenKYKY53,568,56513,56
1190LystikääsnaPasi SalmiP-HAU49,594,591014,59
1272CessistbterIrmeli WestermarckKKK42,62-2,381515,00
1374RosiwalterSari MäkeläJAU45,130,131515,13
1483WohleborterSirkka PirinenBORTK48,613,611518,61
1573RasmusshelamMirva IkävalkoP-HAU49,064,061519,06
1678OttowalterNina RintamäkiATD51,236,231521,23
1780KitishelamMaritta TöllinenP-HAU56,3211,321021,32
1886VelmastbterKirsi SaastamoinenHSKH57,7312,731022,73
1976HennakäävilSanna WarjusKYKY61,6916,691026,69
2089RommishelamSeija TervonenRISKK60,1015,102035,10
2179NipsushelamKaisa TervonenRISKK73,5828,581038,58
hyl68InespjrterEmilia KataraKKK   hyl
hyl97AssitiiterTea ValkonenP-HAU   hyl
hyl82EmmistbterSamuli TynkkynenHYVSK   hyl
hyl93MymlankromfoÅsa RanckenTSAU   hyl
hyl69TimiwecopeTiina KoistinenRISKK   hyl
hyl87TrombishelamPirkko-Liisa PylvänäinenMAH   hyl
hyl91BimpjrterMarju KiriLÄGI   hyl
hyl92Maurix-rotuKatri KöninkiAGRY   hyl
pois84TeriborterJohanna KurkvaaraATD   pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 2 / Anne Savioja (ihanneaika 47)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
141AvabelpatMikko AaltonenTORKK34,09-12,910-12,91
2123VilmapitcolPaula KuljukkaJAU38,09-8,910-8,91
3113CosmobelpatRisse KoponenHSKH39,49-7,510-7,51
4145Jenix-rotuJukka VerkkonenMÄNTY46,67-0,330-0,33
5115BestisnovnouTiia NurminenHIHA45,26-1,7455,00
6100AmiparcolRitva JanssonKYKY47,100,1055,10
7136Moonax-rotuMirjam PelkonenRISKK53,036,0306,03
8131Paksu-LakubriardPaula HynninenKYKY34,37-12,631010,00
9139ShokkipitcolJanne KoskinenJAU35,99-11,011010,00
10114Nettex-rotuMia LöyttynenKANAV40,45-6,551010,00
11101IrabelpatKristiina AlppinenP-HAU41,31-5,691010,00
12105JunnupitcolPaula KuljukkaJAU44,80-2,201010,00
13137PikibelpagLiisa SarjanenKKK45,52-1,481010,00
14147Demix-rotuEve HuittinenATD51,124,121014,12
15128NekkubelpagKatri UuraJAU51,494,491014,49
16130NikoborcolJaana KoukkarinenKKK52,585,581015,58
17146SaarahovawaMaria NiskaPORSK54,007,001017,00
18104MakkonenauskarSeppo EinolaHSKH31,59-15,412020,00
19116JuliapitcolJaana RelanderJANKK40,09-6,912020,00
20110NickeirlterHencca BlomqvistEKK49,022,022022,02
21117SerirottweSiru KoskiHSKH54,747,741522,74
22108NoonadalmatSeija TiainenHSKH65,4118,41523,41
23127RäxyslapkoMia FredmanTSAU56,569,561524,56
24122VäiskiespvesTuija MehtonenJAU58,4311,431526,43
25142SantrasnautsAsta KaukorantaKYKY64,3217,321027,32
26121Nappix-rotuMarianne BorgmästarsKOUSK54,527,522027,52
27126Lottax-rotuMarika KlossnerTSAU55,038,032028,03
28120EvitakulnouMari KiiskinenKANAV60,9313,931528,93
29148RoosasnautsMira PeltolaKANAV54,577,572532,57
30133NastapitcolEija KoskiEKK76,0029,001544,00
31107Vendix-rotuTarja WirenKYKY68,3721,373051,37
hyl129TamisakpaiMinna FilanderKYKY   hyl
hyl98MannaisovilTuula KoponenHIHA   hyl
hyl138IsabriardKati KilpeläinenKYKY   hyl
hyl102Mikkix-rotuMarika KlossnerTSAU   hyl
hyl119NettedalmatSeija KorhonenHIHA   hyl
hyl124BadebelpagÅsa JungaråKKK   hyl
hyl125KyöstikromfoJukka VahvaselkäMAH   hyl
hyl132IinavehterTarja MannojaKYKY   hyl
hyl144LolabelpamPetri HasuMAH   hyl
hyl106ToscashelamMarja PeltonenP-HAU   hyl
hyl134PessiborcolErja SoljanderART   hyl
hyl103DisavehterMarjo KeteläKYKY   hyl
hyl109HettisakpaiKati NurminenHIHA   hyl
hyl118MinttubouvieMarjo EinolaPORSK   hyl
hyl140MaxairterNina RuotsalainenAGRY   hyl
hyl112WäinöborcolMia PuruskainenATD   hyl
hyl141Topix-rotuSanni KariniemiMAH   hyl
hyl143PyrybelpamElina SipiläHAU   hyl
hyl135BerttaisovilAnne-Mari VeijalainenKKK   hyl
pois111OlkaespvesJuha KorhonenJAU   pois
pois99HiskiparcolJuha KorhonenJAU   pois
Takaisin alkuun
 
MINI 3 / Ritva Herrala (ihanneaika 41)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1177AnniborterJanne KarstunenBORTK32,38-8,620-8,62
2195LuluborterTuija SaariBORTK33,33-7,670-7,67
3153OssishelamAri KouvalainenP-HAU33,40-7,600-7,60
4154WilmaborterPete HuotariBORTK34,49-6,510-6,51
5171JadeborterJaana LindforsKKK35,13-5,870-5,87
6167VilleshelamPasi TannerTAMSK35,61-5,390-5,39
7181JuuliawalterPekka IkonenLAU35,77-5,230-5,23
8162SaraborterMarko LindlöfBORTK36,11-4,890-4,89
9184HarishelamJan VesalehtoLAU36,15-4,850-4,85
10266EmppuborterJanne KarstunenBORTK36,53-4,470-4,47
11172JadeshelamAnu SilvennoinenMAH37,16-3,840-3,84
12173TinipebagvMartti TakalaTUUKK38,77-2,230-2,23
13157Rikux-rotuAri KouvalainenP-HAU38,91-2,090-2,09
14197ViliborterSanna LeimunenBORTK38,96-2,040-2,04
15163VeerabicfriHanna MäenpääEKK42,131,1301,13
16188FidoshelamNoora VirtanenKOUSK42,891,8901,89
17193JekqwecopeEmilia KoskinenP-HAU44,593,5903,59
18155JelloborterJanne KarstunenBORTK31,89-9,1155,00
19199MinttushelamAnja LehtiöHSKH33,51-7,4955,00
20159PipsashelamAnja LehtiöHSKH37,95-3,0555,00
21152SiirikesvilUlla JuumaKOUSK38,19-2,8155,00
22200MikipebagvJutta TörnqvistAGRY39,31-1,6955,00
23178ArttukääsnaTarja KorhonenAGRY39,37-1,6355,00
24183MinttushelamMarko ValtonenMAH39,60-1,4055,00
25192NelsonpjrterMarju KiriLÄGI41,030,0355,03
26156HeroshelamJan VesalehtoLAU41,080,0855,08
27201PaavoborterPasi LuostarinenBORTK32,62-8,381010,00
28196HepulikromfoKaisa EskolaJAU32,92-8,081010,00
29168HarrywalterMika MättöJAU35,23-5,771010,00
30176PinjastbterSoile LahtiHSKH37,08-3,921010,00
31174LeeviborterPete HuotariBORTK38,05-2,951010,00
32149MerriwalterAnne VertanenLAU38,93-2,071010,00
33202RepewalterElisa KunnamoJAU40,15-0,851010,00
34150ViiruborterJari SaajoBORTK42,861,861011,86
35179BetteshelamKati KouvalainenP-HAU49,118,11513,11
36164PikestbterKirsi KesseliKKK44,293,291013,29
37166WillykoohonMerja TurunenAGRY43,512,511517,51
38165TarashelamMarko ValtonenMAH51,9010,901020,90
39158BarongribruMarianne HeiskanenKYKY49,078,071523,07
40185TiitukesvilRiitta JärvenpääKKK51,2210,221525,22
hyl161ElliborterMia WikströmJAU   hyl
hyl182ElvisborterPasi LuostarinenBORTK   hyl
hyl190ToivoborterSteen PetersenBORTK   hyl
hyl160TossushelamHarri AaltonenRAUKS   hyl
hyl175MinkashelamMarko MäkeläTAMSK   hyl
pois194TeklastbterMari VäänänenSKÄÄK   pois
pois170Lindax-rotuÅsa RanckenTSAU   pois
pois186RoosakromfoMikko GrönqvistKKK   pois
pois198PapuborterSeija VenetsaloBORTK   pois
pois151BillykoohonKirsi KrogerusWAU   pois
pois169ValopjrterMarju KiriLÄGI   pois
pois180HuukowalterLeena BrotherusJAU   pois
pois191AllutiiterAnna-Maija SaarinenKANAV   pois
pois189SoficocspaLaura TuominenATD   pois
pois187DammykoohonKirsi KrogerusWAU   pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 3 / Ritva Herrala (ihanneaika 41)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1222SisuborcolJorma HillukkalaTSAU32,29-8,710-8,71
2231SabibelpatMaria AaltonenTORKK33,04-7,960-7,96
3235PennikromfoKaisa EskolaJAU33,94-7,060-7,06
4259MindibelpatChristian SöderlundKKK35,31-5,690-5,69
5260SonibelpatSeppo KemppainenKKK35,47-5,530-5,53
6262VitobelpamMira MasalinKKK35,69-5,310-5,31
7211LakubelpatHelena SalonenTAMSK35,73-5,270-5,27
8216RobibelpatPia MoroKKK36,19-4,810-4,81
9265JoskapumiTarja MelakariKAS36,46-4,540-4,54
10248MinttumudiHannu PuukkoKANAV36,74-4,260-4,26
11241Rockyx-rotuKirsi LampinenP-HAU37,00-4,000-4,00
12253SarabelpagPiia HasuMAH37,13-3,870-3,87
13209RokikromfoAllan MattssonKOUSK37,47-3,530-3,53
14220ArmiespvesElina RantakangasJAU37,73-3,270-3,27
15238MiskapitcolTiina AlataloJAU37,93-3,070-3,07
16257Tarax-rotuTuija PeltolaP-HAU38,48-2,520-2,52
17239Tytyx-rotuTuija PeltolaP-HAU38,55-2,450-2,45
18212CecishelamJaakko KnuuttiHSKH39,37-1,630-1,63
19227PilvibelpatTapio HaatajaLÄGI40,18-0,820-0,82
20255LakuvehterPetri MäkipeuraJAU41,010,0100,01
21251RicibelpatHannele LankinenKKK41,440,4400,44
22203Zadrinax-rotuSirkka TurunenHIHA42,431,4301,43
23218DollypitcolAnna-Milla VainioJANKK42,961,9601,96
24206NallepitcolLiisa AlataloJAU43,272,2702,27
25243TakkupumiPertti LeppänenLÄGI43,492,4902,49
26229TurriairterMatti SiltalaLÄGI44,383,3803,38
27223CascabelpagIsto HeikkinenART33,21-7,7955,00
28263MellibokserRiitta LaitinenKAS36,05-4,9555,00
29232VäiskikromfoNina SundellKKK36,53-4,4755,00
30256OskuborcolPasi HimiläKKK36,71-4,2955,00
31208WilmadalmatJutta CasénAGRY37,33-3,6755,00
32228WhiskyshelamMarja PeltonenP-HAU39,02-1,9855,00
33250MantabelpatPirjo VasarainenHSKH39,73-1,2755,00
34234JekkuborcolHarri WesterlundJAU40,29-0,7155,00
35254SessaairterMatti SiltalaLÄGI46,295,2905,29
36215NettapitcolMira MäkinenJANKK42,801,8056,80
37252AnttivehterChristian SöderlundKKK43,702,7057,70
38225RonjaparcolHanna VälitaloKKK43,772,7757,77
39236PeleisovilNina Nerg-ToivolaKANAV38,33-2,671010,00
40244GiniborcolTuulia KokkoHAU39,66-1,341010,00
41245SadebelpatRiikka OhinmaaJAU40,23-0,771010,00
42226RiaslapkoJonna LindforsTUUKK46,155,15510,15
43210Muskax-rotuHannu JuottonenP-HAU41,370,371010,37
44221IrmairlterMikko RautalaKKK47,986,98511,98
45233EmmibokserKirsi SuomalainenKKK45,564,561014,56
46205TediborcolSoini SaarelaHSKH35,04-5,961515,00
47217SanipitcolJuha KoskinenJANKK37,19-3,811515,00
48242WandabelpagMarja VäisänenMAH47,076,071016,07
49224Happyx-rotuSirkka TurunenHIHA49,158,151018,15
50247FridavehterSari RäisänenJANKK53,7012,701022,70
51261NitabelpagMarianna PetterssonKANAV44,233,232023,23
hyl219ZarppaborcolSari SandART   hyl
hyl213ZippobelpagMarja VäisänenMAH   hyl
hyl237CisyauskelMari KaplasTAMSK   hyl
hyl240RenttuparcolJohanna KarhamoAGRY   hyl
hyl264SascabelpamJonna MarkkanenMAH   hyl
pois214CeniespvesSanna KobylinJAU   pois
pois258RoosadalmatJari SuomalainenTUUKK   pois
pois246FannypitcolAnna-Milla VainioJANKK   pois
pois230NemespumiTarja MelakariKAS   pois
pois207RiiabelpatMikko AaltonenTORKK   pois
pois204MerribelpagLaura TuominenATD   pois
pois249MiklospumiJorma HillukkalaTSAU   pois
Takaisin alkuun