Tulokset 21.11.1999
 
   mini 1 | maxi 1 | mini 2 | maxi 2 | mini 3 | maxi 3 | Takaisin
 
Marraskuun kisamme keräsi taas kunnioitettavan määrän ilmoittautuneita: 218 kpl, joista 202 starttasi radalle. Kisat sujuivat ongelmitta ja aikataulussa, mistä kiitos toimihenkilöille ja tietysti myös kaikille kilpailijoille. Tammikuussa 2000 tavataan taas.
 
 
MINI 1 / Anne Savioja (ihanneaika 58,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
112RasmuswecopeKirsti DegerlundKKK38,29-19,710-19,71
28LillantarupiNina RintamäkiATD42,68-15,320-15,32
313RonishelamTuija LassilaPORSK51,24-6,760-6,76
44RonttisketteJaana WikströmTUUKK43,33-14,6755,00
511DalicavspaLaura UuksulainenHSKH46,61-11,3955,00
617RommishelamSeija TervonenRISKK47,85-10,1555,00
714HilmakoohonSari ForstenTUUKK48,29-9,7155,00
829PilviborterMinna RäsänenATD48,63-9,3755,00
92PepitapapillMerja NikulaP-HAU61,493,4958,49
1015Santtux-rotuCamilla SöderholmEKK46,89-11,111010,00
111VallucavspaKari VäisänenIHA49,37-8,631010,00
129RasmusborterAnnika NorrgårdBORTK51,29-6,711010,00
1310HasekpapillAnna-Maija SaarinenKANAV53,37-4,631010,00
1430DaddywecopeMarkku KaukinenJAU56,76-1,241010,00
1516BastiwalterJuha KorhonenJAU38,11-19,891515,00
1627HildatarupiTerhi LaineTAMSK54,93-3,071515,00
1721TarasakmteKatri UuraJAU68,6510,651525,65
187MeluborterTiina VaronenBORTK66,078,072028,07
1919LillysilkteTina HeinonenHIHA68,6410,642030,64
2025Tollox-rotuTarja MäkeläKANAV95,2237,22542,22
hyl 3Pampax-rotuTarja MäkeläKANAV       hyl
hyl 5ZorroshelamPialiisa ToropainenHSKH       hyl
hyl 18SassacocspaMervi TammiKKK       hyl
hyl 20Ronja ?koohonVarpu Kekkonen---       hyl
hyl 22OttowecopeSusanna KaukinenJAU       hyl
hyl 23NuuskulängööMilla SaariKKK       hyl
hyl 24WilmaborterErja Suni-RäsänenATD       hyl
hyl 26Pennix-rotuJanne HaatajaP-HAU       hyl
hyl 28NessuvlyterPasi VesenteräP-HAU       hyl
hyl 31MiisakesvilAnne-Mari VeijalainenKKK       hyl
hyl 32RetulängööMarika RautiainenATD       hyl
pois 6TikkucaiterJutta Viitanen---       pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 1 / Anne Savioja (ihanneaika 56,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
140NoonadalmatSeija TiainenHSKH47,67-8,330-8,33
281BadebelpagÅsa JungaråKKK48,19-7,810-7,81
342CeniespvesSanna KobylinJAU36,83-19,1755,00
465SaravehterHanna TamminenATD38,98-17,0255,00
539RecobelpagKatja PitkänenHSKH42,43-13,5755,00
655DinopinserStefan FinnbäckJAU44,56-11,4455,00
761VilmapinserAija PelkonenJAU44,77-11,2355,00
847NekkubelpagKatri UuraJAU46,03-9,9755,00
949VilmapumiSanna PessaKOUSK46,72-9,2855,00
1041DisavehterMarjo KeteläKYKY46,84-9,1655,00
1138SarakesvilMarja AhtiainenEKK50,75-5,2555,00
1275MirkjeholpapBirgitta KaikkonenIHA52,06-3,9455,00
1378BellmansilnouSalla PaasimaaKKK56,490,4955,49
1444Timix-rotuMarika EerolaKYKY40,49-15,511010,00
1564MannebelpagMarjuska KilpeläinenEKK42,46-13,541010,00
1670RosaporvesMarjo KeteläKYKY43,13-12,871010,00
1763DipauskarMari JormanainenJAU43,23-12,771010,00
1853BarneyvehterIira LiuhtoHAU48,53-7,471010,00
1951RaffeporvesTarja MannojaKYKY48,97-7,031010,00
20216BidikerterSaija LahtiluomaRISKK50,21-5,791010,00
2160RonttiholpapEsa MuotkaHSKH50,52-5,481010,00
22212Vendix-rotuTarja VirenKYKY50,83-5,171010,00
2376TamisakpaiMinna FilanderKYKY51,59-4,411010,00
2457CastadalmatMinna KirjavainenKYKY52,23-3,771010,00
2556SasushelamSarah O'ReillyAGRY53,59-2,411010,00
2648NastapitcolEija KoskiEKK55,93-0,071010,00
2752HupisnautsPasi SalmiP-HAU31,62-24,381515,00
2837HottiauskelMarkku VahtokariRISKK39,18-16,821515,00
2943TaruponMirkka EskelinenEKK41,75-14,251515,00
3050PapuespvesMaarit HalkolaKYKY42,04-13,961515,00
31218CaravehterAnu HujalaHSKH53,19-2,811515,00
3279JamipitcolAnna FrimanHSKH54,93-1,071515,00
3374SerirottweSiru KoskiHSKH55,51-0,492020,00
3445Jeppex-rotuSinikka EifflaenderP-HAU68,8912,891022,89
3558JadesakpaiHelena Suur-AskolaRISKK70,5914,591024,59
3677MököauskarKarri LehtonenAGRY40,16-15,842525,00
3772LubapicpaiEija KettunenHAU73,5917,591027,59
3880JulipinserEve HuittinenPINSER69,3413,341528,34
3962TicoholpakHarri SepponenMAH53,79-2,213030,00
40213AksuhovawaPauli PaunonenHSKH42,01-13,993535,00
4135BamseparcolAnna SärkeläSPARCO30,00-26,005454,00
hyl 33PiipopkromfoOuti Salminen-NummisaloHSKH       hyl
hyl 34KaraauskarMari JormanainenJAU       hyl
hyl 36KapubelpatNina SaajossaloPORSK       hyl
hyl 46MustonenparcolMaijaliisa ValkonenHIHA       hyl
hyl 54BerttaisovilAnne-Mari VeijalainenKKK       hyl
hyl 59NikegrbagvMartti TakalaTUUKK       hyl
hyl 66FerrosakpaiSeppo Suur-AskolaRISKK       hyl
hyl 67Iitux-rotuMirkka HerranenAUNU       hyl
hyl 69PindaafgvinKirsi Nousiainen---       hyl
hyl 71AavavehterKatja PäivinenHSKH       hyl
hyl 73SandypitcolRiitta LindströmTUUKK       hyl
Takaisin alkuun
 
MINI 2 / Risse Koponen (ihanneaika 55,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1140EkaborterTiina VaronenBORTK44,70-10,300-10,30
2153SissicaiterLeena KolkkaAGRY51,18-3,820-3,82
3133KaspericavspaHeidi PehkonenKYKY58,373,3703,37
4151NikisketteAnna-Maija GrönlundKKK47,28-7,7255,00
5138RepewalterElisa KunnamoJAU48,35-6,6555,00
6137HoodborterHanna MustonenJAU48,64-6,3655,00
7146NessiborterLaura KovanenBORTK51,16-3,8455,00
8136Kilux-rotuAnna VentoniemiAGRY53,60-1,4055,00
9154LystikääsnaPasi SalmiP-HAU53,84-1,1655,00
10127OttowalterNina RintamäkiATD61,946,94511,94
11132EppulakterJutta NieminenAGRY57,342,341012,34
12148JesseshelamSatu AiraksinenKYKY65,7710,77515,77
13147MikkistbterJuha HirvonenLÄGI58,543,541518,54
14130RasmusshelamMirva IkävalkoP-HAU57,492,492022,49
15134JadekäävilLeena WarjusKYKY67,9012,901022,90
16142TimiwecopeTiina KoistinenRISKK55,350,352525,35
17129GoofyborterAnnika JanssonKKK75,9820,98525,98
hyl 131ArttukääsnaTarja KorhonenAGRY       hyl
hyl 135RotsiborterEine TahkoBORTK       hyl
hyl 139HennakäävilSanna WarjusKYKY       hyl
hyl 141NipsushelamKaisa TervonenRISKK       hyl
hyl 143VilmamanterMinna LaineLÄGI       hyl
hyl 144VilkkusketteTuija JuottonenKOUSK       hyl
hyl 150KitishelamMaritta TöllinenP-HAU       hyl
hyl 155MosesborterAnnika NorrgårdBORTK       hyl
pois 128Ollex-rotuAgneta Hellstén-ErikssonHSKH       pois
pois 145NasukääpinAnne SaviojaTUUKK       pois
pois 149Ida DausterMarkku VahtokariRISKK       pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 2 / Risse Koponen (ihanneaika 55,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
185JekkuborcolHarri WesterlundJAU47,38-7,620-7,62
2103RicibelpatHannele LankinenKKK50,53-4,470-4,47
368JunnupitcolPaula KuljukkaJAU52,57-2,430-2,43
4120AmipitcolEero ArolaAGRY57,802,8002,80
5114SimbaespvesTiina VaronenJAU43,99-11,0155,00
688ShokkipitcolJanne KoskinenJAU44,13-10,8755,00
786KiwiborcolTiina NuttunenATT48,16-6,8455,00
8152YazzborcolSanna LaaksonenJAU49,03-5,9755,00
9100MonanovnouLiinu GrönlundHAU51,54-3,4655,00
10126AbraauskarKaarina TorvelaTUUKK56,551,5556,55
11124VilmapitcolPaula KuljukkaJAU45,84-9,161010,00
12117VäiskiespvesTuija MehtonenJAU46,03-8,971010,00
1393ZombieauskarHanna MustonenJAU47,03-7,971010,00
14113PeleisovilNina Nerg-ToivolaKANAV50,41-4,591010,00
1589RiaslapkoJonna LindforsTUUKK51,71-3,291010,00
1683LikkaslapkoMia PuruskainenATD54,62-0,381010,00
1791JuttakulnouMinna NymanHSKH58,633,631013,63
18108IrabelpatKristiina AlppinenP-HAU51,97-3,031515,00
1999JuliapitcolJaana RelanderJANKK52,85-2,151515,00
20116IitaponPasi PeltolaEKK65,6810,681020,68
2190KyöstikromfoJukka VahvaselkäMAH56,841,842021,84
2287MiisapitcolKaarina VahteraTSAU68,6713,671023,67
23111ToscashelamMarja PeltonenP-HAU47,32-7,682525,00
24110PyrybelpamElina SipiläHAU65,3410,341525,34
25105HiskiparcolJuha KorhonenJAU60,525,522025,52
2692MakkonenauskarSeppo EinolaHSKH59,884,882529,88
27122Paksu-LakubriardPaula HynninenKYKY52,31-2,693030,00
28121VenlasnautsMarjukka PuustinenKKK57,892,893032,89
29107MaxairterNina RuotsalainenAGRY64,909,903039,90
30119IsabriardKati KilpeläinenKYKY71,2416,242541,24
hyl 84Ronjax-rotuMiia LastumäkiHAU       hyl
hyl 94HennabelpatPernilla TallbergPORSK       hyl
hyl 95RikibelpamVirpi SaarinenTUUKK       hyl
hyl 97KipsukromfoMarjukka PuustinenKKK       hyl
hyl 98AmiparcolRitva JanssonKYKY       hyl
hyl 101Ufox-rotuSari SoiniATD       hyl
hyl 104BestisnovnouTiia NurminenHIHA       hyl
hyl 106SaarahovawaMaria NiskaPORSK       hyl
hyl 112WäinöborcolMia PuruskainenATD       hyl
hyl 115LolabelpamPetri HasuMAH       hyl
hyl 118HettisakpaiKati NurminenHIHA       hyl
hyl 123VegadalmatJari SuomalainenTUUKK       hyl
hyl 125KiiradobermAri KoskelaPORSK       hyl
pois 82NetapumiEija HörkköATT       pois
pois 96SuloparcolPäivi OjanenLÄGI       pois
pois 102MaijabelpagÅsa JungaråKKK       pois
pois 109VinhaholpakRitva KarhunenEKK       pois
Takaisin alkuun
 
MINI 3 / Risse Koponen (ihanneaika 54,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1177MiinaborterHanna PietiläinenBORTK47,61-6,390-6,39
2166EetuborterTiina VaronenBORTK47,84-6,160-6,16
3165AkkaauskarMari JormanainenJAU50,41-3,590-3,59
4160ToivoborterHanna PietiläinenBORTK50,53-3,470-3,47
5215HepulikromfoKaisa EskolaJAU48,16-5,8455,00
6179Essyx-rotuTeija MäkiATD49,44-4,5655,00
7174AllutiiterAnna-Maija SaarinenKANAV52,27-1,7355,00
8171Ginnyx-rotuKirsi HiltunenATD54,030,0355,03
9175TessaborterAnnika JanssonKKK62,338,3308,33
10164Sakux-rotuKatja WahlbergKYKY62,588,5808,58
11173SaraborterMarko LindlöfBORTK46,83-7,171010,00
12157ElvisborterPasi LuostarinenBORTK49,03-4,971010,00
13176BarongribruMarianne HeiskanenKYKY59,315,31510,31
14158SoficocspaLaura TuominenATD61,227,22512,22
15172PaavoborterPasi LuostarinenBORTK46,62-7,382020,00
hyl 156IinakäävilRisto WarjusKYKY       hyl
hyl 162ElliborterMia WikströmJAU       hyl
hyl 163Rikux-rotuPasi VesenteräP-HAU       hyl
hyl 167ViliborterSanna LeimunenBORTK       hyl
hyl 168WinlunkoiSatu HilliJAU       hyl
hyl 169GretaborterSteen PetersenBORTK       hyl
hyl 170PapuborterSeija VenetsaloBORTK       hyl
hyl 178PikestbterKirsi KesseliKKK       hyl
pois 159CassucavspaMarjatta BackholmEKK       pois
pois 161ViinukääsnaAnne SaviojaTUUKK       pois
pois 180HuukowalterLeena BrotherusJAU       pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 3 / Risse Koponen (ihanneaika 54,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1214LeeviespvesEmilia RainetojaJAU49,14-4,860-4,86
2185IsabellabelpatPernilla TallbergPORSK54,290,2900,29
3194SonibelpatSeppo KemppainenKKK54,850,8500,85
4196HelmisilnouHeini KaasalainenHSKH50,43-3,5755,00
5200RitabelpagTuija SoiniATT52,05-1,9555,00
6192NallepitcolLiisa AlataloJAU54,640,6455,64
7206RansupumiJanne PukkilaJAU55,431,4356,43
8204SussepitcolHanna KuusistoTUUKK56,092,0957,09
9182EnskaespvesMari LassilaJAU48,79-5,211010,00
10203Muskax-rotuHannu JuottonenKOUSK48,88-5,121010,00
11195ArmiespvesElina RantakangasJAU49,39-4,611010,00
12198DooralyhcolMerja MäenpääKKK50,45-3,551010,00
13189EmmivehterMaria KujanpääHIHA51,48-2,521010,00
14199MerribelpagLaura TuominenATD52,69-1,311010,00
15186RollopimuseTapani TurunenHSKH59,535,53510,53
16197RenikulnouMia JärvinenKANAV57,663,661013,66
17209WilmadalmatJutta CasénAGRY58,804,801014,80
18190MantabelpatPirjo VasarainenHSKH60,986,981016,98
19202IrmairlterMikko RautalaKKK57,193,191518,19
20210LillybelpatPernilla TallbergPORSK57,673,671518,67
21217LakuvehterPetri MäkipeuraJAU58,334,331519,33
22205JulisnautsNina TörrönenTUUKK76,3222,32022,32
23183WhiskyshelamMarja PeltonenP-HAU57,773,772528,77
hyl 188KarobelpagMikko NykänenKKK       hyl
hyl 191NanabelpatJukka HölsöLÄGI       hyl
hyl 201MitzydalmatTiia TammivuoriAGRY       hyl
hyl 208MilaslapkoSonja HaarttiHAU       hyl
hyl 211SascabelpamJonna MarkkanenMAH       hyl
pois 193RobibelpatPia MoroKKK       pois
pois 181AidaslapkoSonja HaarttiHAU       pois
pois 184DinobelpagJukka MoilanenJAU       pois
pois 187CherryvehterElina TeivainenATT       pois
pois 207AmandapitcolJaana RelanderJANKK       pois
Takaisin alkuun