Tulokset 4.3.2001
 
mini 1 | maxi 1 | erillinen mini 2 | erillinen maxi 2 | mini 2 (TR) | maxi 2 (TR) | mini 3 | maxi 3 | Takaisin
 
Sunnuntain kilpailut keräsivät muhkeat 328 ilmoittautunutta, joista 292 koirakkoa starttasi radalle. Ykkösluokassa sertejä tuli 4 kpl, mineissä yksi ja maxeissa kolme. Erilliseen kakkosluokan kisaan osallistui 80 kilpailijaa. Nollatuloksia nähtiin vain kaksi kappaletta, molemmat mineissä. TR-kisan ykkösluokat sekä erillisen kakkosluokan kilpailun arvosteli Risse Koponen Vantaalta. TR-kilpailun kakkosluokissa nollatuloksia tuli 4 kpl ja niistä vastasivat maxikoirat. Jälkimmäisen kakkosluokan kilpailun tuomaroi Jan Vesalehto Lappeenrannasta. Mini 3 luokassa sijoitusnollia SM-kisoja varten oli jaossa kahdeksan kappaletta, mutta vain neljälle koiralle sellainen kirjattiin. Makseissa kaikki 9 kpl SM-nollatuloksia saatiin onneksi jaettua. Kolmosluokan radoista ja tuomaritoiminnasta vastasi Ritva Herrala Kirkkonummelta.

Ratapiirrokset: 1-luokat | erilliset 2-luokat | 2-luokat (TR) | 3-luokat

Kevään viimeinen kisamme on kaikkien luokkien TR-kilpailu ja samalla myös Serti Cup -osakilpailu. Kolmosluokille on tarjolla siis ylimääräinen epävirallinen hyppyrata edellyttäen, että perusradan tulos alittaa 26 pistettä. Kisapäivä on 8.4. ja paikka edelleen Keravan ratsastuskeskus. Ilmoittaudu tästä linkistä.

 
 
MINI 1 / Risse Koponen (ihanneaika 54,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1204FiobemanterKati WalaPORSK49,50-4,500-4,50
2203ArttucaiterIira HyytiäinenKOUVO50,39-3,6155,00
3207NuuskulängööMilla SaariKKK42,06-11,942525,00
hyl210DitteschippAnna PortmanHSKH   hyl
hyl199TarasakmteKatri UuraJAU   hyl
hyl209LillaborterIlkka LangerBORTK   hyl
hyl197MerritiiterKati TaskinenAGRY   hyl
hyl206TimishelamLaura NiittyläKOUVO   hyl
hyl213OskuborterMerja PekkolaATD   hyl
hyl212PekkokääsnaSuvi-Tuuli TamminenJANKK   hyl
hyl211NekkuborterJohanna KurkvaaraATD   hyl
hyl208SiirikromfoHelena ErolaI-HAH   hyl
hyl205ReettaborterChrista ÖrnBORTK   hyl
hyl214VilmaamecocSanna AlanderMÄNTS   hyl
pois198MinnikäävilRisto WarjusHAMIN   pois
pois200LillykromfoMari GrönmarkLÄGI   pois
pois202Sissix-rotuSanna AlanderMÄNTS   pois
pois201FalcokääpinKati ToivonenRIIHI   pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 1 / Risse Koponen (ihanneaika 54,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1221DemiespvesSanna KobylinJAU41,96-12,040-12,04
2217MuusasnautsTanja RuotsiHSKH43,18-10,820-10,82
3218TurislapkoMerja PelkonenPORSK35,54-18,4655,00
4215PapuborcolSalme RäsänenIMAKK38,32-15,6855,00
5240ZafiespvesSanna KobylinJAU39,75-14,2555,00
6245RölliholpapVeijo KoistinenRIIHI51,52-2,4855,00
7242Wandax-rotuLinda BlomkvistEKK54,060,0655,06
8237RuskakulnouRaija KauppinenAGRY38,90-15,101010,00
9241NäävelilapporRiikka AapalahtiJAU48,60-5,401010,00
10223HemmoslapkoSamuli JyränenVALKK58,484,481014,48
11243Oskux-rotuSatu NikkinenRIIHI37,96-16,041515,00
12222RuskaparcolTanja SalomaaHSKH45,55-8,451515,00
13226VodkaespvesEmilia KoskinenKANAV47,82-6,181515,00
14236SallibretonHanna-Mari SillanpääHYVSK47,88-6,121515,00
15232ArttuauspaiRiitta NikkolaAGRY49,67-4,331515,00
16220JuusoshelamMirva TurunenAGRY49,19-4,813030,00
hyl244SinkoborcolSanna LaaksonenJAU   hyl
hyl228AnusakpaiRaija VironenKOUVO   hyl
hyl239FelinaentbpkMaria LehtoHSKH   hyl
hyl231HuldaisovilKari LaukkaKOUVO   hyl
hyl235MöykkyborcolMaarit KallinenKOUVO   hyl
hyl224KelmiauskelErja NimanderKOTKA   hyl
hyl246RoopekromfoJaana IlomäkiRIIHI   hyl
hyl227EmmaparcolArja LaineEKK   hyl
hyl233Nellix-rotuHanna LindJAU   hyl
hyl238VeerapumiJenni PessaKOUVO   hyl
hyl230VikihovawaKai MäkinenJAU   hyl
hyl216NiilobokserPäivi ValtonenKKK   hyl
hyl229HiskiespvesHeikki JärvinenJAU   hyl
pois225TipiborcolMari JuntunenHAU   pois
pois234NallepirsetJaana AroATT   pois
pois219Panzex-rotuJaana VikmanKOTKA   pois
Takaisin alkuun
 
MINI 2 / Risse Koponen (ihanneaika 50,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
14LindashelamHeidi NeuvonenMAH45,19-4,810-4,81
29JadekäävilLeena WarjusHAMIN50,430,4300,43
32NanakketteEmmi LehtonenKOTKA40,22-9,7855,00
427MatiascocspaTiia RossiRIIHI48,00-2,0055,00
57Rickyx-rotuHeidi AttolaI-HAH48,48-1,5255,00
68RanepetbraTerhi Thuneberg-SelonenE-HKK54,294,2959,29
75MeeriborterPekka TuomiBORTK41,82-8,181010,00
824Santtux-rotuCamilla SöderholmEKK47,83-2,171010,00
912MillilängööPirkko SeppänenATD50,080,081010,08
1021KaspericavspaHeidi PehkonenHAMIN57,097,09512,09
1118SallikesvilPirita Korkia-ahoJANKK63,8013,80013,80
1216SarakoohonTapio MäntysaloATT36,21-13,791515,00
1330DonnashelamVirve PääläinenRIIHI57,617,611017,61
141DaddywecopeMarkku KaukinenJAU53,843,841518,84
1529TinkashelamHeidi NeuvonenMAH59,379,371524,37
1628DixiestbterIrmeli WestermarckKKK49,40-0,603030,00
1715RonishelamTuija LassilaPORSK55,865,862530,86
hyl3SenistbterReetta RounajaATD   hyl
hyl6TaotaojapchiHanna-Leena SirenMÄNTS   hyl
hyl17BastiwalterJuha KorhonenJAU   hyl
hyl11LilicocspaEva BlomATD   hyl
hyl20HasekpapillAnna-Maija SaarinenKANAV   hyl
hyl23FonzikäävilMaarit KirsiATD   hyl
hyl19OttowecopeSusanna KaukinenJAU   hyl
hyl22LillantarupiMia PuruskainenATD   hyl
hyl14HennakäävilSanna WarjusHAMIN   hyl
hyl26TinkakääpinSalme RäsänenIMAKK   hyl
pois13NiiloengkteTaru JärvinenKKK   pois
pois10LillishelamJenni PessaKOUVO   pois
pois25MinkacavspaKaisa Ylä-TuuhonenTAMSK   pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 2 / Risse Koponen (ihanneaika 50,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
171WadepumiEmmi NurminenKOUVO48,82-1,1855,00
287AraparcolSamuli JyränenVALKK38,97-11,031010,00
354TiinaespvesAnita NärhiJAU39,47-10,531010,00
449RiemubelpagSirke ViitanenCITYB42,52-7,481010,00
584PilliborcolMarko MäkeläTAMSK43,58-6,421010,00
642ViljakatpaiRiitta SavolaTAMSK45,63-4,371010,00
778RudibelpagMaarit TakapuroJAU47,03-2,971010,00
856Ufox-rotuSari KariluotoATD37,86-12,141515,00
972FiiipumiPirita Korkia-ahoJANKK45,97-4,031515,00
1067Wilmax-rotuPia RosqvistHAU49,28-0,721515,00
1132IntomielipitcolLiisa AlataloJAU53,663,661518,66
1270RasmuspyrpapInari ToikkanenHSKH53,943,941518,94
1361VilmapumiSanna PessaKOUVO54,234,231519,23
1431VitoborcolTimo HaapanenLAW40,28-9,722020,00
1544CaraborcolAnja KatajainenHAU47,83-2,172020,00
1651Sadex-rotuHannu KahlosHAU48,73-1,272020,00
1763IratandogHeidi MennaPORSK55,885,881520,88
1857MirkjeholpapBirgitta KaikkonenI-HAH58,298,291523,29
1973AmiparcolRitva JanssonKOTKA49,92-0,082525,00
hyl68Miscax-rotuKatja RuotsalainenHSKH   hyl
hyl48DarraauskarSeppo EinolaHSKH   hyl
hyl60NadrarhokoiSuvi AaltoHSKH   hyl
hyl65Ronjax-rotuMiia LastumäkiHAU   hyl
hyl37JasmindalmatSanna MartinHSKH   hyl
hyl40Sirux-rotuAnne TalasmäkiTAMSK   hyl
hyl86AkukromfoSuvi-Tuuli TamminenJANKK   hyl
hyl43HessubelpagMarko MarkkanenKKK   hyl
hyl39RemipyrpapSinikka NordmanKOUVO   hyl
hyl82NickeirlterHencca BlomqvistEKK   hyl
hyl41RexborcolJari ValonenKKK   hyl
hyl34TepilakterMari GrönmarkLÄGI   hyl
hyl88NuppupitcolSiiri VirtanenPORSK   hyl
hyl59BendigoauskelSatu HilliJAU   hyl
hyl64IsadorawhippeHeli KoskinenMÄNTS   hyl
hyl80Nappix-rotuMarianne BorgmästarsCITYB   hyl
hyl36WandapitcolTerhi RailoKOTKA   hyl
hyl62TuiskuparcolMarjo HytönenHSKH   hyl
hyl52OlkaespvesJuha KorhonenJAU   hyl
hyl33ArasakpaiSari TähtitannerHAU   hyl
hyl69VeikkorhokoiVappu AlataloJAU   hyl
hyl47MaxairterNina RuotsalainenAGRY   hyl
hyl79Paksu-LakubriardPaula HynninenKOTKA   hyl
hyl85JuttakulnouMinna NymanHSKH   hyl
hyl46SamushelamJonna SaarelaTAMSK   hyl
hyl83RöllipumiJanne PukkilaJAU   hyl
hyl77AapobokserPäivi ValtonenKKK   hyl
hyl81SimbaespvesElina RantakangasJAU   hyl
hyl55SaarahovawaMaria NiskaPORSK   hyl
hyl38TakkupumiTommi HuovilainenJANKK   hyl
hyl45RosaporvesMarjo KeteläKOTKA   hyl
hyl89SiliauspaiSari KariluotoATD   hyl
hyl50TopsypitcolTarja LeppäläMÄNTS   hyl
hyl53MyyespvesElina RantakangasJAU   hyl
pois58NikegrbagvMartti TakalaTUUKK   pois
pois74PiipopkromfoOuti Salminen-NummisaloHSKH   pois
pois76KipsukromfoPetri TurunenKKK   pois
pois75NellibeauceJouni SiikavirtaHSKH   pois
pois66PeppuauspaiMira KoskinenJANKK   pois
pois35LassipitcolSiiri VirtanenPORSK   pois
Takaisin alkuun
 
MINI 2 / Jan Vesalehto (ihanneaika 46,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1126DaddywecopeMarkku KaukinenJAU47,991,9901,99
2134SenistbterReetta RounajaATD35,85-10,1555,00
3135KaspericavspaHeidi PehkonenHAMIN53,197,1907,19
4115JadekäävilLeena WarjusHAMIN48,672,6757,67
5131SarakoohonTapio MäntysaloATT34,42-11,581010,00
6111BastiwalterJuha KorhonenJAU35,03-10,971010,00
7129MillilängööPirkko SeppänenATD41,53-4,471010,00
8123Rickyx-rotuHeidi AttolaI-HAH42,43-3,571010,00
9119TaotaojapchiHanna-Leena SirenMÄNTS52,416,41511,41
10137TimiwecopeVeijo KoistinenRIIHI41,38-4,621515,00
11113RommishelamSeija TervonenRIIHI49,043,041518,04
12117NessuvlyterPasi VesenteräP-HAU49,303,302023,30
13128RonishelamTuija LassilaPORSK55,899,891524,89
14104DixiestbterIrmeli WestermarckKKK45,36-0,642525,00
15107VilicaiterIira HyytiäinenKOUVO67,2321,23526,23
16102SallikesvilPirita Korkia-ahoJANKK64,8718,871533,87
hyl101FonzikäävilMaarit KirsiATD   hyl
hyl133MersuborterPasi VesenteräBORTK   hyl
hyl130HasekpapillAnna-Maija SaarinenKANAV   hyl
hyl136MatiascocspaTiia RossiRIIHI   hyl
hyl125LindashelamHeidi NeuvonenMAH   hyl
hyl112EetuwecopeTiina KoistinenRIIHI   hyl
hyl132MeeriborterPekka TuomiBORTK   hyl
hyl106TinkashelamHeidi NeuvonenMAH   hyl
hyl105KingipapillJuha HyttinenJANKK   hyl
hyl124DonnashelamVirve PääläinenRIIHI   hyl
hyl114TinkakääpinSalme RäsänenIMAKK   hyl
hyl118NanakketteEmmi LehtonenKOTKA   hyl
hyl103HennakäävilSanna WarjusHAMIN   hyl
hyl120OttowecopeSusanna KaukinenJAU   hyl
hyl121LilicocspaEva BlomATD   hyl
hyl127Santtux-rotuCamilla SöderholmEKK   hyl
hyl110RanepetbraTerhi Thuneberg-SelonenE-HKK   hyl
pois122LillantarupiMia PuruskainenATD   pois
pois108LillishelamJenni PessaKOUVO   pois
pois109NiiloengkteTaru JärvinenKKK   pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 2 / Jan Vesalehto (ihanneaika 46,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1147WadepumiEmmi NurminenKOUVO40,43-5,570-5,57
2185IntomielipitcolLiisa AlataloJAU42,22-3,780-3,78
3189Ronjax-rotuMiia LastumäkiHAU44,06-1,940-1,94
4177SamushelamJonna SaarelaTAMSK45,59-0,410-0,41
5172RoosaslapkoElina NiittyläKOUVO48,862,8602,86
6165HessubelpagMarko MarkkanenKKK38,53-7,4755,00
7166AmiparcolRitva JanssonKOTKA40,10-5,9055,00
8159NadrarhokoiSuvi AaltoHSKH49,733,7358,73
9161AkukromfoSuvi-Tuuli TamminenJANKK34,43-11,571010,00
10155RasmuspyrpapInari ToikkanenHSKH39,36-6,641010,00
11186DipauskarMari JormanainenJAU42,02-3,981010,00
12152PilliborcolMarko MäkeläTAMSK45,34-0,661010,00
13145FiiipumiPirita Korkia-ahoJANKK45,53-0,471010,00
14195JuttakulnouMinna NymanHSKH46,490,491010,49
15179DarraauskarSeppo EinolaHSKH35,55-10,451515,00
16181VilmapumiEmmi NurminenKOUVO43,29-2,711515,00
17156BendigoauskelSatu HilliJAU44,63-1,371515,00
18178RöllipumiJanne PukkilaJAU45,26-0,741515,00
19192CaraborcolAnja KatajainenHAU48,772,771517,77
20196OlkaespvesJuha KorhonenJAU37,17-8,832020,00
21142SiliauspaiSari KariluotoATD44,43-1,572020,00
22153NickeirlterHencca BlomqvistEKK51,505,502025,50
23144RemipyrpapSinikka NordmanKOUVO50,374,372529,37
24164AapobokserPäivi ValtonenKKK66,4120,411030,41
25139CaravehterAnu HujalaJAU63,9217,922037,92
hyl160NuppupitcolSiiri VirtanenPORSK   hyl
hyl193VitoborcolTimo HaapanenLAW   hyl
hyl146MirkjeholpapBirgitta KaikkonenI-HAH   hyl
hyl157Sirux-rotuAnne TalasmäkiTAMSK   hyl
hyl149Miscax-rotuKatja RuotsalainenHSKH   hyl
hyl163TiinaespvesAnita NärhiJAU   hyl
hyl169Wilmax-rotuPia RosqvistHAU   hyl
hyl175AraparcolSamuli JyränenVALKK   hyl
hyl151RexborcolJari ValonenKKK   hyl
hyl184TepilakterMari GrönmarkLÄGI   hyl
hyl173BerttaisovilAnne-Mari VeijalainenKKK   hyl
hyl182Sadex-rotuHannu KahlosHAU   hyl
hyl176TuiskuparcolMarjo HytönenHSKH   hyl
hyl143RudibelpagMaarit TakapuroJAU   hyl
hyl167ArasakpaiSari TähtitannerHAU   hyl
hyl141VeikkorhokoiVappu AlataloJAU   hyl
hyl170MaxairterNina RuotsalainenAGRY   hyl
hyl191Paksu-LakubriardPaula HynninenKOTKA   hyl
hyl174SimbaespvesElina RantakangasJAU   hyl
hyl183SaarahovawaMaria NiskaPORSK   hyl
hyl171JasmindalmatSanna MartinHSKH   hyl
hyl158RosaporvesMarjo KeteläKOTKA   hyl
hyl162RiemubelpagSirke ViitanenCITYB   hyl
hyl194Ufox-rotuSari KariluotoATD   hyl
hyl168ViljakatpaiRiitta SavolaTAMSK   hyl
hyl140MyyespvesElina RantakangasJAU   hyl
hyl138IratandogHeidi MennaPORSK   hyl
pois180KipsukromfoPetri TurunenKKK   pois
pois190TakkupumiTommi HuovilainenJANKK   pois
pois187NikegrbagvMartti TakalaTUUKK   pois
pois148NellibeauceJouni SiikavirtaHSKH   pois
pois150PiipopkromfoOuti Salminen-NummisaloHSKH   pois
pois188LassipitcolSiiri VirtanenPORSK   pois
pois154PeppuauspaiMira KoskinenJANKK   pois
Takaisin alkuun
 
MINI 3 / Ritva Herrala (ihanneaika 40,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1274AnniborterJanne KarstunenBORTK34,09-5,910-5,91
2283ToivoborterHanna PietiläinenBORTK35,25-4,750-4,75
3262Rikux-rotuPasi VesenteräP-HAU38,21-1,790-1,79
4261VäiskikesvilMaarit HuhtinenHI-HA39,56-0,440-0,44
5254TinkashelamTero StrömbergTAMSK40,910,9100,91
6116MinkacavspaKaisa Ylä-TuuhonenTAMSK41,441,4401,44
7289TessaborterAnnika JanssonKKK41,711,7101,71
8273SoficocspaLaura TuominenATD42,012,0102,01
9282FitzborterKirsi ViitasaariBORTK42,672,6702,67
10279AmaliashelamSirkka TurunenHI-HA43,073,0703,07
11258HarrywalterMika MättöJAU31,33-8,6755,00
12290LeeviborterPete HuotariBORTK33,93-6,0755,00
13247SimbashelamJaakko KnuuttiHSKH35,03-4,9755,00
14265MiisakesvilAnne-Mari VeijalainenKKK35,88-4,1255,00
15263WilmaborterPete HuotariBORTK36,94-3,0655,00
16276InespjrterEmilia KataraKKK38,48-1,5255,00
17257MiinaborterHanna PietiläinenBORTK38,93-1,0755,00
18259SiirikesvilUlla JuumaKOUVO40,930,9355,93
19278IinakäävilRisto WarjusHAMIN48,968,9608,96
20252JelloborterJanne KarstunenBORTK32,25-7,751010,00
21256ChocokarmäyAllan MattssonKOUVO45,035,03510,03
22287MikkistbterJuha HirvonenLÄGI42,932,931012,93
23268PinjastbterSoile LahtiHSKH34,36-5,641515,00
24250ValopjrterMarju KiriLÄGI45,685,681015,68
25286JenishelamMerja EllonenLAU46,826,821016,82
26269Myttyx-rotuMarjo HytönenHSKH43,693,691518,69
27275NasukääpinAnne SaviojaTUUKK49,479,471019,47
28266GoofyborterAnnika JanssonKKK55,3815,381025,38
hyl253IggyshelamJonna SaarelaTAMSK   hyl
hyl260NessiborterLaura KovanenBORTK   hyl
hyl288TäpläshelamHeidi PylvänäinenMAH   hyl
hyl249JadeborterJaana LindforsKKK   hyl
hyl264XenaborterEeva YlinenBORTK   hyl
hyl271ViliborterSanna LeimunenBORTK   hyl
hyl267NelsonpjrterMarju KiriLÄGI   hyl
hyl251Taikax-rotuUlla TöttöKOUVO   hyl
hyl270LuluborterTuija SaariKKK   hyl
hyl272TiitukesvilRiitta JärvenpääKKK   hyl
hyl284DalicavspaLaura UuksulainenHAU   hyl
hyl285BimpjrterMarju KiriLÄGI   hyl
hyl277HilmakoohonSari ForstenHAU   hyl
pois280NekkushelamSini ErikssonKKK   pois
pois281HuukowalterLeena BrotherusJAU   pois
pois255RepewalterLeena BrotherusJAU   pois
pois248KaisalängööTiia NohynekAGRY   pois
Takaisin alkuun
 
MAXI 3 / Ritva Herrala (ihanneaika 40,00)
SIJA NRO NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1312SascabelpamJonna MarkkanenHSKH33,56-6,440-6,44
2293SadebelpatRiikka OhinmaaJAU34,37-5,630-5,63
3301MiskapitcolTiina AlataloJAU34,69-5,310-5,31
4291JoskapumiTarja MelakariKAS34,93-5,070-5,07
5336SennashelamAnu ElovaaraJANKK35,33-4,670-4,67
6334CeniespvesSanna KobylinJAU35,47-4,530-4,53
7295PyrybelpagJari ValonenKKK35,98-4,020-4,02
8319RollopimuseTapani TurunenHSKH36,47-3,530-3,53
9292MellibokserRiitta LaitinenKAS36,67-3,330-3,33
10321RokikromfoAllan MattssonKOUVO36,79-3,210-3,21
11320OllidalmatKari MankinenHSKH36,80-3,200-3,20
12339Zadrinax-rotuSirkka TurunenHI-HA39,44-0,560-0,56
13303Happyx-rotuSirkka TurunenHI-HA40,430,4300,43
14316RiaslapkoJonna LindforsTUUKK41,711,7101,71
15315AmipitcolEero ArolaAGRY42,772,7702,77
16338RikibelpamVirpi SavinTUUKK33,07-6,9355,00
17306VitobelpamMira MasalinKKK34,09-5,9155,00
18304MitzydalmatTiia TammivuoriAGRY37,62-2,3855,00
19330DinobelpagJukka MoilanenJAU38,63-1,3755,00
20326VilmapitcolPaula KuljukkaJAU39,91-0,0955,00
21324AnttivehterMauri OinonenKKK40,290,2955,29
22329AksuhovawaPauli PaunonenHSKH41,271,2756,27
23294JunnupitcolPaula KuljukkaJAU44,954,9559,95
24299KarobelpagMikko NykänenLÄGI35,14-4,861010,00
25313GiniborcolTuulia KokkoHAU36,06-3,941010,00
26297TicoairterJonna PaasilaHAU36,69-3,311010,00
27337NekkubelpagKatri UuraJAU45,315,31510,31
28307WäinöborcolMia PuruskainenATD39,46-0,541515,00
29333NallepitcolJanne KoskinenJAU43,993,991518,99
30298JekkuborcolHarri WesterlundJAU49,849,841019,84
31311NemespumiTarja MelakariKAS36,55-3,452020,00
32322TediborcolSoini SaarelaHSKH45,945,941520,94
hyl308LakuvehterPetri MäkipeuraJAU   hyl
hyl325RonttiholpapEsa MuotkaHAU   hyl
hyl309MinttumudiHannu PuukkoKANAV   hyl
hyl335Viivix-rotuJatta VikmanKOTKA   hyl
hyl305VäiskikromfoNina SundellKKK   hyl
hyl328IitaborcolSauli HelanderMÄNTS   hyl
hyl318VenlasnautsMarjukka PuustinenKKK   hyl
hyl310SerirottweSiru KoskiHSKH   hyl
hyl300MerribelpagLaura TuominenATD   hyl
hyl323JakkeparcolPetri KähkönenLÄGI   hyl
hyl314RansupumiNora OjalaJAU   hyl
pois332FridavehterSari RäisänenJANKK   pois
pois327SonibelpatSeppo KemppainenKKK   pois
pois317RicibelpatHannele LankinenKKK   pois
pois302PeleisovilNina Nerg-ToivolaKANAV   pois
pois296ArabelpatOuti LehväMAH   pois
pois331PikibelpagLiisa SarjanenKKK   pois
Takaisin alkuun