Alkusivulle Ohjelma Ilmoittautuminen Säännöt
Kisapaikka Osallistumisoikeudet Tulokset
 YKSILÖ-SM 31.8.2003 / MEDIT
Lopputulokset | agilityradan tulokset | hyppyradan tulokset | ratapiirros agilityrata | ratapiirros hyppyrata
Takaisin tulossivulle
SM1 Pimu ja Kati Kangasaho SM2 Muumi ja Maria Liikanen SM3 Kyösti ja Jukka Vahvaselkä
vas. SM1 Pimu ja Kati Kangasaho, SM2 Muumi ja Maria Liikanen, SM3 Kyösti ja Jukka Vahvaselkä
kuvat: Jari Nevalainen, www.kennelpoika.net
SM-Yhteistulos MEDI

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS
1.PimushelamKati KangasahoVAS67,05-6,950-6,95
2.MuumishelamMaria LiikanenTSAU69,52-4,480-4,48
3.KyöstikromfoJukka VahvaselkäMAH70,45-3,550-3,55
4.WillykoohonJari SuomalainenAGRY71,10-2,900-2,90
5.EllishelamTaru KovanenMAH69,790,3900,39
6.JediborterHanna PietiläinenBORTK74,320,4300,43
7.LassishelamNiko HelinJAU72,740,7600,76
8.TaneshelamKaisa PorriTAMSK71,561,1101,11
9.BimparsonMarju KiriLÄGI73,221,3501,35
10.KenkkuauskelLeena KantanenLAU73,101,5101,51
11.TossushelamHarri AaltonenRAUMA72,431,7801,78
12.HoodborterChrista EnqvistBORTK75,943,0503,05
13.RiitushelamTimo MerivirtaMAH67,65-6,3555,00
14.LeevishelamRitva TuominenKEMKO68,03-5,9755,00
15.LeeviborterPete HuotariBORTK68,62-5,3855,00
16.HarrywalterMika MättöJAU69,24-4,7655,00
17.JelloborterJanne KarstunenBORTK70,34-3,6655,00
18.RipaparsonTarja IhalainenMAH73,000,3555,35
19.RokikromfoAllan MattssonKOUVO69,710,4455,44
20.SiirikesvilUlla JuumaKOUVO75,011,1456,14
21.HilmakoohonSari ForsténHAU80,216,2106,21
22.RekkuborterMartti KyllönenBORTK75,221,5156,51
23.RetuborterPasi LuostarinenLAGU75,411,7056,70
24.TinttipyrpaiTarja SeppäläOKK74,491,8256,82
25.NalleshelamPäivi IivarinenMÄNTY74,032,3057,30
26.SambakromfoTarja KautialaTAMSK75,762,5857,58
27.SanterikäävilOuti HelinTAMSK82,258,2508,25
28.NellytiiterSari HallikainenOKK77,483,4858,48
29.TrombishelamPirkko-Liisa PylvänäinenMAH74,801,271011,27
30.RoopewalterSari MäkeläJAU74,922,401012,40
31.TåffekoohonAnders VirtanenJAKOB83,319,31514,31
32.JazikoohonReija PaananenOKK76,384,601014,60
33.PlutoshelamHanna-Mari MattilaOKK75,041,041516,04
34.TessipumiJyrki FörstiTAMSK79,696,861016,86
35.MymlankromfoÅsa RanckenTSAU72,902,141517,14
36.TaaviwalterNina MannerHAU72,422,761517,76
37.TytyshelamPetri HapponenHU-PU75,036,332026,33
-SusushelamPia LummeVAS   hylätty
-TuiskushelamPirkko-Liisa PylvänäinenMAH   hylätty
-RoosashelamPirjo HapponenHU-PU   hylätty
-KirakoohonTiina Väli-MattilaRAUMA   hylätty
-TysonborterMinna YlitaloTORKK   hylätty
-PiitucocspaMarja-Liisa LindellHAU   hylätty
-TwistycocspaJohanna SyväjärviTAMSK   hylätty
-VitosakmetJohanna VanhataloTORKK   hylätty
-NukakketteTiia VitikainenVARPS   hylätty
-MysishelamAnu SilvennoinenMAH   hylätty
-SelmashelamVuokko JärvinenHEINO   hylätty
-VilmamanterElina RautioLÄGI   hylätty
-JekkupyrpaiAri ErveliusYLÖKK   hylätty
-NiilokesvilUlla NikulainenMAH   hylätty
-NekkucocspaSonja TuomiTSAU   hylätty
-MillekromfoMervi TuukkanenMAH   hylätty
-LitaponTommi Raita-ahoTAMSK   hylätty
-VinskiespvesTaneli HakasaloJAU   hylätty
-RasmusborterAnnika NorrgårdBORTK   hylätty
-FitzborterKirsi ViitasaariBORTK   hylätty
-SimokääsnaTommi KortelainenP-HAU   hylätty
-MegkoohonTeea KortetmäkiHAU   hylätty
-NikishelamMarjut PulliLAU   hylätty
-RoniborterJarmo RistoOKK   hylätty
-KaapocavspaMinna KarjalainenKAS   hylätty
-LeevishelamUlla NikkiläKKK   hylätty
-KavikoohonTiina Väli-MattilaRAUMA   hylätty
-PiipopkromfoOuti Salminen-NummisaloHSKH   hylätty
-TikopumiKatri HelminenYLIKS   hylätty
-SallykoohonAnne TryggRAUMA   hylätty
-PaavoborterPasi LuostarinenBORTK   hylätty
-AstaschapeMarketta KuloTAMSK   hylätty
-MarlokesvilJessica SaukkonenJAU   keskeytys
-LyylipyrpaiJanne NopanenTAMSK   keskeytys
-EgoshelamJari KukkulaTSAU   keskeytys
-VilishelamMarkku RautomäkiKOKKO   keskeytys
-PennikromfoKaisa EskolaJAU   poissa
SM-agilityrata MEDI(tuom. Anne Savioja, ihanneaika 38 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS HUOM
1.EllishelamTaru KovanenMAH33,40-4,600-4,60 
2.PimushelamKati KangasahoVAS33,50-4,500-4,50 
3.RiitushelamTimo MerivirtaMAH33,52-4,480-4,48 
4.MuumishelamMaria LiikanenTSAU34,11-3,890-3,89 
5.TaneshelamKaisa PorriTAMSK34,45-3,550-3,55 
6.TossushelamHarri AaltonenRAUMA34,65-3,350-3,35 
7.WillykoohonJari SuomalainenAGRY35,29-2,710-2,71 
8.KyöstikromfoJukka VahvaselkäMAH35,47-2,530-2,53 
9.SusushelamPia LummeVAS35,49-2,510-2,51 
10.KenkkuauskelLeena KantanenLAU35,59-2,410-2,41 
11.TuiskushelamPirkko-Liisa PylvänäinenMAH35,74-2,260-2,26 
12.BimparsonMarju KiriLÄGI35,87-2,130-2,13 
13.LassishelamNiko HelinJAU35,98-2,020-2,02 
14.RoosashelamPirjo HapponenHU-PU36,46-1,540-1,54 
15.KirakoohonTiina Väli-MattilaRAUMA36,87-1,130-1,13 
16.HoodborterChrista EnqvistBORTK36,89-1,110-1,11 
17.MarlokesvilJessica SaukkonenJAU37,24-0,760-0,76 
18.JediborterHanna PietiläinenBORTK38,430,4300,43 
19.RasmusborterAnnika NorrgårdBORTK38,750,7500,75 
20.HilmakoohonSari ForsténHAU39,541,5401,54 
21.FitzborterKirsi ViitasaariBORTK39,681,6801,68 
22.TåffekoohonAnders VirtanenJAKOB40,302,3002,30 
23.SimokääsnaTommi KortelainenP-HAU41,483,4803,48 
24.MegkoohonTeea KortetmäkiHAU41,783,7803,78 
25.SanterikäävilOuti HelinTAMSK42,404,4004,40 
26.LeevishelamRitva TuominenKEMKO32,32-5,6855,00 
27.RokikromfoAllan MattssonKOUVO33,27-4,7355,00 
28.NikishelamMarjut PulliLAU33,47-4,5355,00 
29.RoniborterJarmo RistoOKK34,01-3,9955,00 
30.KaapocavspaMinna KarjalainenKAS34,08-3,9255,00 
31.HarrywalterMika MättöJAU34,39-3,6155,00 
32.JelloborterJanne KarstunenBORTK34,57-3,4355,00 
33.LeeviborterPete HuotariBORTK34,73-3,2755,00 
34.NalleshelamPäivi IivarinenMÄNTY35,73-2,2755,00 
35.LeevishelamUlla NikkiläKKK35,90-2,1055,00 
36.KavikoohonTiina Väli-MattilaRAUMA36,22-1,7855,00 
37.RoopewalterSari MäkeläJAU36,52-1,4855,00 
38.RipaparsonTarja IhalainenMAH36,65-1,3555,00 
39.TinttipyrpaiTarja SeppäläOKK36,67-1,3355,00 
40.TessipumiJyrki FörstiTAMSK36,83-1,1755,00 
41.SambakromfoTarja KautialaTAMSK37,18-0,8255,00 
42.RekkuborterMartti KyllönenBORTK37,71-0,2955,00 
43.SiirikesvilUlla JuumaKOUVO37,87-0,1355,00 
44.TrombishelamPirkko-Liisa PylvänäinenMAH39,271,2756,27 
45.RetuborterPasi LuostarinenLAGU39,701,7056,70 
46.NellytiiterSari HallikainenOKK40,782,7857,78 
47.PiipopkromfoOuti Salminen-NummisaloHSKH41,123,1258,12 
48.TikopumiKatri HelminenYLIKS41,593,5958,59 
49.TytyshelamPetri HapponenHU-PU32,70-5,301010,00 
50.TaaviwalterNina MannerHAU33,66-4,341010,00 
51.SallykoohonAnne TryggRAUMA34,75-3,251010,00 
52.MymlankromfoÅsa RanckenTSAU34,76-3,241010,00 
53.LyylipyrpaiJanne NopanenTAMSK34,85-3,151010,00 
54.EgoshelamJari KukkulaTSAU35,14-2,861010,00 
55.PaavoborterPasi LuostarinenBORTK35,30-2,701010,00 
56.AstaschapeMarketta KuloTAMSK35,95-2,051010,00 
57.VilishelamMarkku RautomäkiKOKKO35,98-2,021010,00 
58.PlutoshelamHanna-Mari MattilaOKK38,370,371010,37 
59.JazikoohonReija PaananenOKK42,604,601014,60 
-JekkupyrpaiAri ErveliusYLÖKK   hylätty 
-LitaponTommi Raita-ahoTAMSK   hylätty 
-PiitucocspaMarja-Liisa LindellHAU   hylätty 
-NukakketteTiia VitikainenVARPS   hylätty 
-MillekromfoMervi TuukkanenMAH   hylätty 
-VinskiespvesTaneli HakasaloJAU   hylätty 
-VitosakmetJohanna VanhataloTORKK   hylätty 
-NekkucocspaSonja TuomiTSAU   hylätty 
-VilmamanterElina RautioLÄGI   hylätty 
-TysonborterMinna YlitaloTORKK   hylätty 
-MysishelamAnu SilvennoinenMAH   hylätty 
-NiilokesvilUlla NikulainenMAH   hylätty 
-TwistycocspaJohanna SyväjärviTAMSK   hylätty 
-SelmashelamVuokko JärvinenHEINO   hylätty 
-PennikromfoKaisa EskolaJAU   poissa 
SM-hyppyrata MEDI(tuom. Anne Savioja, ihanneaika 36 s.)

SIJA NIMI ROTU OHJAAJA SEURA AIKA AV RV TULOS HUOM
1.PimushelamKati KangasahoVAS33,55-2,450-2,45 
2.JazikoohonReija PaananenOKK33,78-2,220-2,22 
3.LeeviborterPete HuotariBORTK33,89-2,110-2,11 
4.HarrywalterMika MättöJAU34,85-1,150-1,15 
5.KyöstikromfoJukka VahvaselkäMAH34,98-1,020-1,02 
6.MuumishelamMaria LiikanenTSAU35,41-0,590-0,59 
7.RetuborterPasi LuostarinenLAGU35,71-0,290-0,29 
7.LeevishelamRitva TuominenKEMKO35,71-0,290-0,29 
9.JelloborterJanne KarstunenBORTK35,77-0,230-0,23 
10.WillykoohonJari SuomalainenAGRY35,81-0,190-0,19 
11.JediborterHanna PietiläinenBORTK35,89-0,110-0,11 
12.RipaparsonTarja IhalainenMAH36,350,3500,35 
13.EllishelamTaru KovanenMAH36,390,3900,39 
14.RokikromfoAllan MattssonKOUVO36,440,4400,44 
15.NellytiiterSari HallikainenOKK36,700,7000,70 
16.LassishelamNiko HelinJAU36,760,7600,76 
17.TaneshelamKaisa PorriTAMSK37,111,1101,11 
18.SiirikesvilUlla JuumaKOUVO37,141,1401,14 
19.BimparsonMarju KiriLÄGI37,351,3501,35 
20.KenkkuauskelLeena KantanenLAU37,511,5101,51 
20.RekkuborterMartti KyllönenBORTK37,511,5101,51 
22.TossushelamHarri AaltonenRAUMA37,781,7801,78 
23.TinttipyrpaiTarja SeppäläOKK37,821,8201,82 
24.NalleshelamPäivi IivarinenMÄNTY38,302,3002,30 
25.SambakromfoTarja KautialaTAMSK38,582,5802,58 
26.HoodborterChrista EnqvistBORTK39,053,0503,05 
27.SanterikäävilOuti HelinTAMSK39,853,8503,85 
28.HilmakoohonSari ForsténHAU40,674,6704,67 
29.RiitushelamTimo MerivirtaMAH34,13-1,8755,00 
30.TrombishelamPirkko-Liisa PylvänäinenMAH35,53-0,4755,00 
31.PlutoshelamHanna-Mari MattilaOKK36,670,6755,67 
32.MymlankromfoÅsa RanckenTSAU38,142,1457,14 
33.RoopewalterSari MäkeläJAU38,402,4057,40 
34.TaaviwalterNina MannerHAU38,762,7657,76 
35.TessipumiJyrki FörstiTAMSK42,866,86511,86 
36.TåffekoohonAnders VirtanenJAKOB43,017,01512,01 
37.TytyshelamPetri HapponenHU-PU42,336,331016,33 
-KirakoohonTiina Väli-MattilaRAUMA   hylätty 
-TuiskushelamPirkko-Liisa PylvänäinenMAH   hylätty 
-SusushelamPia LummeVAS   hylätty 
-SimokääsnaTommi KortelainenP-HAU   hylätty 
-KaapocavspaMinna KarjalainenKAS   hylätty 
-TikopumiKatri HelminenYLIKS   hylätty 
-RasmusborterAnnika NorrgårdBORTK   hylätty 
-AstaschapeMarketta KuloTAMSK   hylätty 
-RoniborterJarmo RistoOKK   hylätty 
-FitzborterKirsi ViitasaariBORTK   hylätty 
-PiipopkromfoOuti Salminen-NummisaloHSKH   hylätty 
-RoosashelamPirjo HapponenHU-PU   hylätty 
-LeevishelamUlla NikkiläKKK   hylätty 
-PaavoborterPasi LuostarinenBORTK   hylätty 
-KavikoohonTiina Väli-MattilaRAUMA   hylätty 
-MegkoohonTeea KortetmäkiHAU   hylätty 
-SallykoohonAnne TryggRAUMA   hylätty 
-NikishelamMarjut PulliLAU   hylätty 
-JekkupyrpaiAri ErveliusYLÖKK   poissa 
-LitaponTommi Raita-ahoTAMSK   poissa 
-PiitucocspaMarja-Liisa LindellHAU   poissa 
-NukakketteTiia VitikainenVARPS   poissa 
-MillekromfoMervi TuukkanenMAH   poissa 
-VinskiespvesTaneli HakasaloJAU   poissa 
-EgoshelamJari KukkulaTSAU   poissa 
-VitosakmetJohanna VanhataloTORKK   poissa 
-NekkucocspaSonja TuomiTSAU   poissa 
-VilishelamMarkku RautomäkiKOKKO   poissa 
-VilmamanterElina RautioLÄGI   poissa 
-TysonborterMinna YlitaloTORKK   poissa 
-MysishelamAnu SilvennoinenMAH   poissa 
-NiilokesvilUlla NikulainenMAH   poissa 
-MarlokesvilJessica SaukkonenJAU   poissa 
-LyylipyrpaiJanne NopanenTAMSK   poissa 
-PennikromfoKaisa EskolaJAU   poissa 
-TwistycocspaJohanna SyväjärviTAMSK   poissa 
-SelmashelamVuokko JärvinenHEINO   poissa 
 
Alkusivu | Kisaohjelma | Ilmoittautuminen | Säännöt | Kisapaikka | Osallistumisoikeudet | Tulokset